Військові розвідки України й Угорщини домовились про співпрацю

Опубліковано: | Переглядів: 869
  • Поділіться із друзями:

Військові розвідки Угорщини й України об’єднають зусилля та розширять взаємодію зі зміцнення регіональної колективної безпеки.

Як повідомляє “Європейська правда“, про це домовилися начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василь Бурба та начальник Головного управління воєнної інформації Угорщини Янош Береш.

“Співпрацю воєнних розвідок України та Угорщини буде організовано за кількома напрямами та у різних форматах партнерства. Зокрема, співробітники воєнних розвідок двох держав опрацьовуватимуть спільні аналітичні оцінки нових загроз безпеці в регіоні та розроблятимуть механізми колективної протидії”, – заявляє Головне управління розвідки МОУ.

Бурба і Береш під час зустрічі узгодили першочергові спільні кроки українського та угорського воєнних розвідувальних відомств, які дозволять “підвищити якість обміну розвідувальною інформацією та рівень поінформованості безпекових структур НАТО”.

Розширення співробітництва в розвідувальній сфері між Україною та Угорщиною сприятиме залученню нашої держави до Програми розширених можливостей НАТО та зміцнюватиме спроможності розвідувального співтовариства країн членів Альянсу, додали в ГУР.

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Спецпроекти