Поліція почала переслідування угорських учителів – керівників середніх шкіл на Закарпатті
11:54 29.01

Поліція почала переслідування угорських учителів – керівників середніх шкіл на Закарпатті

Політика 228

Слідчий відділ Головного управління Національної поліції України в Києві у вівторок викликав на допит двох закарпатських угорських учителів у невизначеній кримінальній справі.

Відповідні повістки педагогам на робочих місцях в Ужгороді та Мукачеві вручили слідчі. Правоохоронці не могли назвати причину виклику.

Одна зі згаданих педагогів на правах анонімності розповіла журналісту порталу Karpat.in.ua, що спантеличена або навіть ошелешена викликом офіційного органу, адже не вчиняла жодного правопорушення, проте як законослухняна громадянка прийняла повістку на 30 січня. Жінка також додала, що слідчий, котрий вручав повістку, не зміг пояснити, в якій ролі, свідка чи підозрюваного, її викликають на допит у Київ. Не вказано цього і в документі, зазначено лише, що в справі, відкритій 20 листопада 2019 року.

Крім того, педагог повідомила, що звернулася до Служби правової допомоги Товариства угорської культури Закарпаття. Адвокат зателефонував до Головного управління Національної поліції України в Києві, яке надіслало повістку, за роз’ясненням. Проте там йому відповіли, що не можуть розголошувати деталі справи, водночас і не наполягають на тому, аби причетні з’явилися на допит на вказану в документі дату, можуть зробити це й пізніше, повідомила нашому кореспонденту вчителька.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне