Депутати Ужгородської райради відклали розгляд питання обігу земель с/г призначення . ВІДЕО

Опубліковано: | Переглядів: 446
 • Поділіться із друзями:

Сьогодні, 14 лютого, пройшла чергова тридцять сьома сесія Ужгородської районної ради. Тридцять депутатів зібралися у сесійній залі для того, щоб вирішити близько трьох десятків питань, які стояли на порядку денному.

Розпочалася сесія із питань про дострокове припинення повноважень кількох депутатів райради у зв’язку з тим, що вони були обрані у грудні минулого року депутатами відповідних ОТГ Ужгородщини. Ними стали наступні депутати – Буйдошов Є.Ю., Мигалина Н.П., Пишка Р.М. та Рішко В.С. Депутати одноголосні проголосували за ці питання.

Наступним блоком стояли питання звітності за минулий, 2019 рік голів Ужгородської районної ради та Ужгородської районної адміністрації та районної прокуратури.

Тут треба зазначити, що діючий голова Ужгородської РДА – Вячеслав Дворський призначений на свою посаду тільки 5 грудня минулого року, так що депутати розуміючи колізію питання його звітності висловили йому побажання у подальшій роботі на благо району. Сам Вячеслав Миколайович подякував за підтримку і зазначив, що слухи про його відставку вже неактуальні і він продовжуватиме працювати на займаній посаді. І додав, що з цього приводу буквально вчора мав предметну розмову з Офісом Президента України. Депутатський корпус в цілому підтримав і ці питання.

Наступні питання – «Про Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа «Академія футболу Ужгородської районної ради Закарпатської області», «Про Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа Ужгородської районної ради Закарпатської області», «Про затвердження договорів про передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету», «Про внесення змін до рішення районної ради від 06.12.2019 року №573 «Про Програму «Турбота» на 2020 рік», «Про внесення змін до рішення районної ради від 16.11.2018 р. №451 «Про Програму забезпечення лікарськими засобами безоплатно і на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування окремих груп населення району та за певними категоріями захворювань на 2018-2021 роки» (зі змінами від 31.05.2019 р., 20.12.2019 р.), «Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 р. №601 «Про Програму розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області» на 2020 рік», «Про внесення змін до рішення районної ради від 07.12.2018 р. №482 «Про Програму розвитку комунального некомерційного підприємства «Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради» на 2019-2022 роки» (зі змінами від 06.12.2019 р.) », «Про внесення змін до рішення районної ради від 04.03.2016 р. №72 «Про Програму комплексного протипаводкового захисту в басейні річки Тиса на 2016-2021 роки» (зі змінами від 20.10.2017 р., 20.12.2019 р.), «Про план роботи районної ради на І півріччя 2020 року», «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік», «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 619 «Про районний бюджет на 2020 рік» також не викликали зауважень у народних обранців, адже всі вони попередньо пройшли погодження.

У зв’язку із запровадженням абонентської плати за розподіл газу для населення, депутати районної ради також одноголосно проголосували за звернення до Президента України, Прем’єр-міністра та Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про скасування постанови НКРЕКП щодо встановлення вищезгаданої абонплати.

 • Депутати Ужгородської райради відклали розгляд питання обігу земель с/г призначення . ВІДЕО
 • Депутати Ужгородської райради відклали розгляд питання обігу земель с/г призначення . ВІДЕО
 • Депутати Ужгородської райради відклали розгляд питання обігу земель с/г призначення . ВІДЕО
 • Депутати Ужгородської райради відклали розгляд питання обігу земель с/г призначення . ВІДЕО

Дискусії зав’язалися тільки наприкінці роботи сесії. І вони торкалися наступних питань – «Про прийняття на баланс нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Ужгородського району» і «Про звернення депутатів Ужгородського районної ради VII скликання щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

І якщо у першому питання вдалося позитивно проголосувати, то останнє стало «каменем спотикання» для депутатів і, у кінцевому рахунку, вони взагалі вирішили відкласти розгляд цього контроверсійного питання до наступного разу.

Юрій КОПИНЕЦЬ

Відео – Дмитро МИСЬ

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події