10346
11:26 22.032020

Угорці визначили повний генетичний код коронавірусу

Політика 2691

Визначено повний генетичний код коронавірусу, що важливо для подальших вітчизняних та міжнародних досліджень, – повідомили в суботу інформагентству MTI в університеті м.Пейч (Угорщина).

Вірусологічний зразок угорського хворого був оброблений безпосередньо за міжнародним протоколом, а генетичний код вірусу був розроблений у співпраці з Центром вірусології Науково-дослідного центру ім. Яноша Сентаготаї під керівництвом Ференца Якаба та науково-дослідною командою з біоінформатики, яку очолює Аттіла Дєнеші. Весь робочий процес під керівництвом Гебора Кеменеші здійснили Пейтер Урбан, Габор Товт та Роберт Герцег, зазначається в повідомленні.

Ференц Якаб – керівник групи, про створення якої раніше інформував  прем’єр-міністр Угорщини. Вона має на меті вивчити вірус, дослідити його механізм зараження та передачі, визначити можливі заходи профілактики та згодом розробити ефективні препарати й терапію.

На думку спеціалістів, визначення генетичного коду свідчить про те, що професійні об’єднання можуть принести успіх і в Угорщині, karpat.in.ua .

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне