10329
08:31 1.052020

У вівторок відбудеться позачергова сесія Закарпатської обласної ради

Політика 6041

Пленарне засідання відбудеться у вівторок, 5 травня, у сесійній залі Закарпатської облради.

Порядок денний складуть нагальні питання сьогодення. Зокрема, щодо запуску лабораторії Закарпатського обласного Центру профілактики та боротьби із СНІДом для визначення захворювання краян на коронавірусну інфекцію, вирішення питання харчування лікарів, які задіяні до вахтової праці в базових лікарнях краю, ліквідації наслідків буревію, що днями пронісся територією Закарпатської області та ін.

З огляду на вимоги надзвичайної ситуації та карантину, пропонується внести зміни до Регламенту обласної ради з тим, аби можна проводити відтак онлайн-засідання, а також розглянути інші невідкладні ініціативи, спрямовані на забезпечення життєдіяльності області у цей складний час, повідомляє пресслужба облради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини