https://rx.ua
10557
11:42 21.052020

Чи буде створено Вишківську ОТГ

Політика 4149

Останніми днями на Хустщині активно розвиваються події. Наш портал постійно інформує наших читачів про те, яких заходів ужили жителі смт Вишково та с.Велятино, щоб запобігти перспективному плану створення ОТГ, відповідно до якого ці населені пункти будуть приєднані до Хустської ОТГ.

18 травня на позачерговій зустрічі представники смт Вишково та с.Велятино офіційно ратифікували Вишківську ОТГ відповідно до законів України.

У понеділок, у другій половині дня, смт Вишково та с.Велятино провели позачергове засідання, на якому офіційно проголосували за об’єднання в спільну ОТГ, що також було зафіксовано у відповідному документі. Все це відбулося згідно з чинним законодавством України за погодження управління Закарпатської ОДА.

Однак цей факт не є гарантією, що Вишківська ОТГ може бути створена. Адже для цього потрібне схвалення Києва. Минув уже майже тиждень, як лідери Вишкова та Велятина зустрілися з головою Закарпатської ОДА, щоб висловити свій протест проти приєднання населених пунктів до Хустської ОТГ та з метою уточнення й відновлення справи, але з боку уряду все ще глибока тиша.

Губернатор Закарпаття Олексій Петров заспокоював усіх минулої п’ятниці та запевнив, що Закарпатська облдержадміністрація підтримує створення Вишківської ОТГ, тому вони в листі звернулись до Кабінету Міністрів України, в якому попросили про внесення змін до узгодженого довгострокового плану та уточнення цього питання.

Чи справді усе це було непорозумінням? Або ж заздалегідь спланований, сприятливий крок із боку уряду, що зіграє на руку олігархам, на який пішла влада всупереч волі народу, прийнявши рішення звичним для них корумпованим способом. Чи можемо ми очікувати змін від Слуги народу? Або вони такі ж самі, як корумповані лідери та уряди, що обіцяють казкове майбутнє людям, тим часом, незважаючи ні на що, “мутять” свої нечисті справи? Чи має значення воля простих людей? Чи може Вишково та Велятино вирішувати своє власне майбутнє?

Яким чином складеться доля Вишківської ОТГ, наразі залежить лише від уряду. Адже лідери Вишкова та Велятина зробили все, що в їхніх силах, для того, щоб створити Вишківську ОТГ. І зараз усі з нетерпінням чекають, яким чином Київ розставить усі крапки над і.

Джерело: kőváry/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне