https://rx.ua
10585
15:23 27.052020

На Берегівщині відбулося засідання позачергової сесії районної ради

Політика 4604

Нещодавно відбулося пленарне засідання позачергової 27-ої сесії Берегівської районної ради. Як зазначив у своєму вступному слові голова ради Йосиф Шін, скликання позачергової сесії здійснено у зв’язку з необхідністю приведення у відповідність із новим Законом України «Про повну загальну середню освіту» положення про конкурс на зайняття вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти районної ради.

Відповідно, депутати районної ради затвердили комісію з розгляду та затвердження призначення директорів шкіл.

Голова райради Йожеф Шін зазначив, що очікує конструктиву в цьому питанні, оскільки велика кількість призначених на тимчасовий термін керівників установ насправді не допомагає вирішувати проблеми сфери освіти. Школи повинні бути підготовлені до нового навчального року, а для вчителів мають бути забезпечені всі умови для роботи.

На паритетних засадах по 5 осіб до комітету делегували районна адміністрація, районна рада та громадські організації, дотичні до сфери освіти, серед них Закарпатське угорськомовне педагогічне товариство, обласний інститут післядипломної освіти, районна рада директорів шкіл, профспілка вчителів.

Головою конкурсної комісії призначено заступника голови РДА Ференца Бімбу, заступником – депутата фракції КМКС у райраді Дюла Фодора.

Під час засідання депутати також проголосували за перерозподіл коштів освітньої субвенції між об’єктами загальної середньої освіти з урахуванням виконання проєктних робіт.

А також прийняли звернення районної ради до голови Закарпатської облдержадміністрації та депутатів обласної ради від Берегівщини з приводу виділення коштів на ремонт деяких доріг у районі, котрі перебувають у катастрофічному стані.

Засідання сесії відбулося у конструктивному руслі, депутати приймали рішення одноголосно.

jakab/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне