https://rx.ua
10778
19:11 7.072020

Депутати облради розпочали роботу у постійних комісіях із розгляду важливих питань сьогодення

Політика 2000

Так, своє засідання  напередодні 18 –ї сесії провела профільна комісія з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій, яку очолює Андрій Андріїв.

Участь у її роботі взяли: перший заступник голови облради Йосип Борто, заступник голови ОДА Віталій Цвігун, керівники окремих департаментів ОДА та ін.

   Присутні члени комісії, а це – Роман Фурман, Олександр Кеменяш, Петро Добромільський,  найперше активно обговорили профільні питання та внесли низку виважених, актуальних пропозицій і доповнень до них. Зокрема, щодо стану справ аеропорту «Ужгород». Віталій Цвігун подякував депутатам за активну підтримку цього важливо об’єкту та інформував, що на сьогодні розроблено новий проєкт Програми розвитку Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2021-2025 рр. Після його обговорення в профільних комісіях, врахувавши всі слушні депутатські пропозиції, проєкт буде внесено на розгляд у сесійний зал. Посадовець також повідомив, що на сьогодні вже зголосилося декілька реальних інвесторів, які готові співпрацювати із владою краю стосовно організації авіаперевезень: спочатку – до української столиці, а відтак – до країн Євросоюзу. А також про те, що направлено лист до Міністра транспорту і будівництва Словаччини з проханням сприяти якнайшвидшому врегулюванні процедурних вимог із імплементації Протоколів і підписання словацькою стороною Угоди про передачу відповідальності за забезпечення обслуговування повітряного руху та про експлуатацію аеропорту «Ужгород».

     Коли зайшлося про стан будівництва автодоріг загального користування державного та місцевого значення краю, то наголошувалось, що відтепер кожен житель області  матиме змогу бачити реальну картину будь-якої дороги, відкривши розроблену інтерактивну мапу автодоріг загального користування Закарпаття, де відображатиметься ведення будівельних і ремонтних робіт, джерела фінансування, суми виділених та освоєних коштів, графік ремонтів тощо.

    Тож, активно обговоривши порушені питання,  присутні зійшлися на тому, що наразі вкрай важливо серед іншого докласти максимум спільних зусиль, аби повернути Закарпаття в «митний експеримент».

    Підтримали депутати в цьому ключі і два звернення, ініційовані головою профільної комісії А. Андріївим: до Укрзалізниці – про вузькоколійне сполучення між с. Минай Ужгородського району та Словаччиною, до Укравтодору – про ремонт дороги державного значення Перечин – Свалява та виготовлення відповідного проєкту і включення його фінансування до розпорядження КМУ

      Цікавились члени комісії  і питанням нелегальних перевізників у межах області, які зайшли на ринок, доки легальні працюють в умовах карантину. На що посадовець відповів, що вже оголошено конкурс автоперевізників із новими вимогами, серед яких – наявність GPS-системи на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусних маршрутах, з обов’язковим технічним забезпеченням передачі даних у центр керування руху. Це дасть змогу пасажиру заздалегідь бачити час прибуття автобуса в пункт призначення.

     Йшлося і про відкриття нового міжнародного пункту пропуску на українсько-румунському кордоні «Біла Церква – Сігету Мармацієй». Детальний план уже на розгляді в Мінекології України. Фінансуватиметься цей проєкт румунською стороною, яка  вже розпочала підготовчі будівельні роботи.

    Предметом детального аналізу профільної комісії стали проєкти рішень про внесення змін і доповнень до низки раніше ухвалених галузевих програм у сфері фінансів, соцзахисту населення краю, а також про надра і майно, про результати та хід виконання галузевих Програм.

Пресслужба облради

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне