https://rx.ua
10987
15:35 5.092020

Засідання ТВК: у Мукачеві утворили 4 територіальні виборчі округи

Політика 2269

5 жовтня, у малому залі Мукачівської міської Ратуші, відбулося засідання міської ТВК

На порядку денному стояло тільки одне питання, про утворення територіальних виборчих округів з перших виборів депутатів Мукачівської міської ради 25 жовтня.

За засіданні були присутні усі 18 членів комісії. Троє з них, представили свої проєкти, щодо формування виборчих округів. Серед них: голова комісії – Ярослав Талабішка, секретар комісії – Віталій Симонян та член комісії – Сергій Носалюк. В результаті присутні проголосували за проєкт, який представив голова Ярослав Талабішка. Його і взяли за основу. “Представлений мною проєкт передбачає поділ на чотири виборчі округи. Серед пропозицій сьогодні були і п’ ять округів. Мій підтримала більшість. Ми створювали ці проєкти, адже через приєднанная нових населених пунктів до Мукачівської ОТГ,є необхідність і формування нових округів. Тож, сьогодні нам вдалося визначитися з ними і розділити їх так, аби на всіх округах була приблизно однакова кількість виборців”, – зазначив голова комісії, Ярослав Талабішка.

Також голова комісії додав, що так як саме 5 жовтня в Україні стартує початок передвиборчої кампанії, то на них чекає багато роботи. Зокрема, вже 6 вересня у членів комісії розпочинається навчання та підготовка до місцевих виборів – 2020.

          Ірина Грабко

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне