https://rx.ua
11247
13:13 21.102020

«Я не обіцяю, я звітую», – кандидат на посаду Ужгородського міського голови Іштван Цап

Політика 1484

У середу, 21 жовтня, в Ужгороді відбулася пресконференція Іштвана Цапа, кандидата на посаду міського голови. Загалом йшлося про хід передвиборчої компанії: особливості, несподіванки та виклики.

За словами Іштвана Цапа, більша кількість кандидатів уникають відкритого спілкування з виборцями, тож він вирішив продемонструвати максимальну відкритість і поспілкуватись.

– Популізм цієї передвиборчої кампанії зашкалює. Кандидати обіцяють своїм виборцям нереальні речі, які втілити в життя майже неможливо, – наголосив Іштван Цап. – На фоні розгулу коронавірусу та падіння економіки, нас чекає дуже складна ситуація в наступному році. За моїми оцінками бюджет розвитку Ужгорода в наступному році складатиме 150 млн грн. Я вважаю, що кандидати мали би говорити про те, як виходити із тої кризи, яка на нас чекає. Наразі між кандидатами немає відкритих дебатів, тільки популізм. До прикладу, не можливо поміняти всі автобуси за 9 місяців. Це робота як мінімум на 2 роки. Звичайно, люди в захваті від таких обіцянок, але це відверта маніпуляція.

За більшістю кандидатів стоять політичні сили, вважає Іштван Цап. Гасла цієї передвибочої компанії – нереальні.

– У місті дуже багато викликів. Найперше – це сміттєзвалище. У 1998 році, коли ми запускали Барвінок, воно розраховувалося як тимчасове. Також складне питання із очисними спорудами. На це потрібні страшні кошти. Величезні проблеми у нас із історичним середовищем. Ми із небайдужими ужгородцями вже кілька років працюємо над тим, або наш Галагов потрапив до спадщини ЮНЕСКО. Утім в цьому нам не сприяє чинна влада. Про культурне середовище теж ніхто не дбає. Галерея Ілько скоро закривається, адже нашому місту культура не потрібна. Ми дійсно сповзаємо на рівень провінційного містечка. Втрачаємо статус і вагу. Тож незабаром ризикуємо взагалі втратити статус обласного центру, – наголосив пан Іштван.

Два місяці триває передвиборча кампанія, але про проблеми ніхто не говорить, вважає Іштван Цап. На його думку, більшість кандидатів поняття не мають про органи влади та управління.

–Закликаємо ужгородців ідучи на вибори 25 жовтня не звертати увагу на солодкі гасла, – наголосив Іштван Цап. – Бо після, нас вас чекатиме гірке розчарування. Насамперед, потрібно розібратися у програмних цілях кандидатів. Я завжди кажу, що моє головне гасло – це не обіцяти, а робити і відтак звітувати.

“Карпатський об’єктив”

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне