https://rx.ua
11405
16:49 5.112020

Рахівська ТВК оприлюднила офіційні результати виборів до міської ради

Політика 1012

Відповідно до постанови № 9 від 03.11.2020 р. Рахівської міської територіальної виборчої комісії на виборах голови Рахівської міської ради перемогу здобув Медвідь Віктор Васильович.

За нього віддали свій голос 2839 виборців. На другому місці – Савляк Інна Ігорівна, за неї проголосувало 1949 виборців.

Третім став Сідей Василь Васильович з результатом 267 голосів.

РЕЗУЛЬТАТИ КАНДИДАТІВ:

  1. Медвідь Віктор Васильович – 2839 – (49.1%)
  2. Савляк Інна Ігорівна – 1949 – (33.71%)
  3. Сідей Василь Васильович – 267 – (4.61%)
  4. Молнар Євген Євгенович – 247 – (4.27%)
  5. Костан Віталій Миколайович – 114 – (1.97%)
  6. Губко Евеліна Ернестівна – 105 – (1.81%)
  7. Савуляк Василь Васильович – 102 – (1.76%)
  8. Медвідь Олександр Анатолійович – 87 – (1.5%)
  9. Медвідь Олександр Олександрович – 71 – (1.22%)

Відповідно до постанови № 10 від 03.11.2020 р. Рахівської міської територіальної виборчої комісії до Рахівської міської ради обрано 26 депутатів.

5-відсотковий бар’єр подолало 6 партій з 12.

Найбільше мандатів отримали Рідне Закарпаття – 8, і Європейська партія України– 6.

«За Майбутнє», «Слуга народу», «Об’єднання «Самопоміч», «Свобода» – по 3 мандати.

«Рідне Закарпаття» 1457 (26.99%) 8 депутатів

  1. Сагайда Микола Васильович (ВО №1)
  2. Веклюк Микола Юрійович (ВО №1)
  3. Попенко Микола Миколайович (ВО №2)
  4. Панасюк Андрій Миколайович (ВО №3)
  5. Романюк Іван Іванович (ВО №3)
  6. Фірка Михайло Іванович (ЄБВО)
  7. Приступа Олеся Олександрівна (ЄБВО)
  8. Голомбіца Олеся Олексіївна (ЄБВО)

«Європейська партія України» 1070 (19.82%) 6 депутатів

  1. Думин Василь Васильович (ВО №2)
  2. Савляк Інна Ігорівна (ВО №3)
  3. Сас Юрій Юрійович (ВО №3)
  4. Пластун Іван Михайлович (ВО №3)
  5. Думин Ярослав Васильович (ЄБВО)
  6. Зан Іван Андрійович (ЄБВО)

«За Майбутнє» 403 (7.46%) 3 депутата

  1. Бендак Юрій Юрійович (ВО №2)
  2. Молнар Євген Євгенович (ЄБВО)
  3. Кабаль Олена Василівна (ЄБВО)

«Слуга народу» 382 (7.07%) 3 депутата

  1. Сливка Василь Михайлович (ЄБВО)
  2. Кобаса Наталія Юріївна (ЄБВО)
  3. Пруцков Владислав Миколайович (ЄБВО)

«Об’єднання «Самопоміч» 377 (6.98%) 3 депутата

  1. Петращук Іван Васильович (ЄБВО)
  2. Губко Богдан Валентинович (ЄБВО)
  3. Ткачук Юрій Андрійович (ЄБВО)

ВО «Свобода» 309 (5.72%) 3 депутата

  1. Брехлічук Дмитро Дмитрович (ЄБВО)
  2. Косівський Микола Іванович (ЄБВО)
  3. Бердар Іван Васильович (ЄБВО)
telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне