https://rx.ua
11433
19:23 13.112020

Депутати Ужгородської райради провели одну з найкоротших сесії у своїй каденції. Фото, відео

Політика 2740

Сьогодні, 13 листопада, у сесійній залі Ужгородської районної ради відбулася сорок третя сесія, на якій були присутніми 23 народні обранці із 36. Передувало самому засіданню досить тривале обговорення та узгодження питань порядку денного за участю керівництва райради та голів депутатських фракцій. Тому сама сесія і розпочалася із 45-хвиллиним запізненням.

         У цілому, це була, напевно, одна із найкоротших за тривалістю сесія, адже на порядку денному було всього 4 питання.

         Першим із них депутати одноголосно прийняли питання за надання згоди на передачу незавершених будівництвом об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини у с. Кам’яниця». Це рішення передбачає передачу даного об’єкту Ужгородською районною радою Кам’янецькій сільській раді. Тож, тепер буде створена спеціальна комісія, яка і буде займатися цим питанням.

         Наступне рішення, яке було також одноголосно підтримано депутатами Ужгородщини стосувалося внесення змін до районного бюджету. І, тут нічого сенсаційного не сталося, адже це питання є одним із постійних на кожній сесії Ужгородської районної ради.

         Також, усі присутні депутати райради підтримали звернення до центральних органів влади – Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, а також до  Закарпатської ОДА стосовно виділення додаткових коштів з державного бюджету для виплати компенсації працівникам галузі освіти та культури, які будуть вивільнені через створення ОТГ в Ужгородському районі.

         І, насамкінець, четверте питання було передбачуваним, адже очільник Ужгородської районної ради Руслан Чорнак сьогодні достроково припинив свої повноваження як голова райради. Воно було підтримано практично одноголосно, адже сам, вже ексголова райради, попередивши всіх утримався.

         Тож, тепер в.о. голови Ужгородської райради буде заступник Руслана Чорнака – Степан Янович Мацко.

         До слова, Руслан Васильович на завершення роботи пленарного засідання подякував депутатському корпусу та всім дотичним до роботи Ужгородської районної ради за злагоджену та конструктивну роботу.

Юрій КОПИНЕЦЬ

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне