https://rx.ua
11860
11:22 22.122020

Йосип Борто розповів про сепаратизм, СБУ, коаліцію в Закарпатській облраді та конструктивну опозицію. ВІДЕО

Політика 2449

Ексзаступник голови Закарпатської облради, представник фракції КМКС “Партії угорців України” Йосип Борто розповів про обшуки в благодійних фондах та особистому помешканні лідера закарпатських угорців Василя Брензовича.

Як так трапилося, що ці обшуки в часі співпали із формуванням більшості в обласній раді, чи є в діях КМКСу та їхніх фондів елементи сепаратизму, чи стирчать тут політичні вуха і т.д.?

Також ми обговорили як діятиме фракція в обласній раді та чи чекати нових скандалів, де центральне місце відведене угорській громаді. Більше у новому випуску програми Роман Сов’як у мережі.

Йосип Борто про сепаратизм, СБУ, коаліцію в облраді та конструктивну опозицію/Роман Сов’як у мережі №72

Йосип Борто про сепаратизм, СБУ, коаліцію в облраді та конструктивну опозицію/Роман Сов’як у мережі №72 Ексзастпуник голови Закарпатської облради, представник фракції КМКС "Партії угорців України" Йосип Борто розповів про обшуки в благодійних фондах та особистому помешканні лідера закарпатських угорців Василя Брензовича. Як так трапилося, що ці обшуки в часі співпали із формуванням більшості в обласній раді, чи є в діях КМКСу та їхніх фондів елементи сепаратизму, чи стирчать тут політичні вуха і т.д.? Також ми обговорили як діятиме фракція в обласній раді та чи чекати нових скандалів, де центральне місце відведене угрській громаді. Більше у новому випуску програми Роман Сов’як у мережі

Опубліковано Tv21 Унгвар Понеділок, 21 грудня 2020 р.
telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне