https://rx.ua
11981
08:34 26.012021

Берегівська райрада провела чергове засідання

Політика 671

Робота нового складу Берегівської райради розпочиналася з труднощами, проте під час п’ятого засідання, з огляду на відсутність кількох депутатів з опозиції, депутати схвалили питання порядку денного без перешкод.

«П’яте засідання виявилося продуктивним», – повідомив журналістам телеканалу «TV21 Ungvár» голова Берегівської райради Карло Резеш. За його словами, 97 відсотків об’єктів Берегівщини та Виноградівщини (заклади охорони здоров’я, культури, освіти) успішно передали об’єднаним територіальним громадам. «Засідання вдалося провести оперативно, голосували пакетом», – підкреслив очільник райради. Карло Резеш також додав, що це відмінний результат, адже в інших районах до такого показника – 97 відсотків – ще дуже далеко. Водночас, Берегівська районна рада вже виконала левову частку завдань щодо передачі закладів, проте до завершення справ потрібно зробити ще чимало. «Розпочнеться прийом цих закладів на баланс, інвентаризація, це вимагатиме ще чимало роботи», – повідомив Карло Резеш.

За словами голови фракції «КМКС» Партії угорців України Берегівської райради, очільника Берегівського районного осередку ТУКЗ-КМКС, під час засідання райради депутати схвалили рішення у важливих та нагальних питаннях.

(ZsT/Kárpátalja hetilap)

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне