https://rx.ua
12070
12:42 19.022021

Андрея Бочкор заступилася за закарпатських угорців і на засіданні Християнсько-демократичного інтернаціоналу

Політика 1342

Закарпатський угорський політик, депутат Європарламенту Андрея Бочкор у дописі на своїй сторінці у соцмережі повідомила, що розповіла про ситуацію закарпатських угорців на ще одному форумі – засіданні Християнсько-демократичного інтернаціоналу (IDC-CDI) 18 лютого.

«Як представник Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС), взяла участь у засіданні Християнсько-демократичного інтернаціоналу (IDC-CDI), котре об’єднує представників правоцентриських партій та організацій, в якому ТУКЗ-КМКС має статус спостерігача», – йдеться в дописі А. Бочкор.

«Під час виступу я звернула увагу представників партій та голови Інтернаціоналу Андреса Пастрани на системне обмеження прав нацменшин в Україні, що тривають останніми роками в сфері освіти, і використання рідної мови, а також на залякуючі дії проти закарпатської угорської громади та її організацій, які здійснюються для політичного тиску з використанням засобів секретних служб».

«З огляду на ці тривожні події, голова ТУКЗ-КМКС Василь Брензович у листі, а я, у свою чергу, під час виступу, звернулася із проханням до голови IDC-CDI засудити у своїй заяві політичний тиск на закарпатських угорців та системне звуження прав нацменшин».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне