https://rx.ua
12217
17:29 24.032021

Заступником голови Вишківської ОТГ став представник фракції «КМКС»

Політика 2881

23 березня відбулось чергове засідання ради Вишківської ОТГ. На порядку денному було 25 питань, які стосувалися, зокрема, медичної, освітньої, бюджетної та сфери землекористування. На засіданні депутати обрали і заступника голови територіальної громади.

За кандидата фракції «КМКС» присутні депутати проголосували одноголосно. Вперше за тривалий час 26 депутатів ради прийняли одноголосне рішення щодо кадрового питання. Засідання тривало протягом майже восьми годин, проте відбулося без конфронтацій, всі питання щодо діяльності територіальної громади вдалося схвалити одноголосно.

«Під час засідання ради були розглянуті та схвалені питання, які сприятимуть розвитку ОТГ. Також обрано заступника голови територіальної громади, який займатиметься соціальною сферою, міжнародними зв’язками ОТГ. Також внесли необхідні зміни щодо роботи виконавчої комісії. Крім того, схвалили ряд нагальних земельних питань», – повідомив Ярослав Гайович, голова Вишківської ОТГ.

Для фракції «КМКС» ПУУ в раді було важливо, аби у Вишківській ОТГ очільну посаду отримала людина, яка представлятиме інтереси угорської громади, до якої сміливо зможуть звертатися місцеві. 

«Це великий крок уперед для нас, для угорської громади Вишкова, адже вдалося обрати заступником голови ОТГ – представницю Товариства угорської культури Закарпаття, за яку проголосували одноголосно. Сподіваємося, що вона успішно виконуватиме покладені на неї обов’язки на посаді», – каже голова фракції «КМКС» ПУУ Габріелла Сабов.

«Для мене велика честь, що фракція «КМКС» висунула мене на цю посаду. І велике спасибі за вотум довіри депутатів. Я докладатиму максимум зусиль, щоб виконувати доручені мені завдання», – повідомила новообрана заступниця голови Вишківської ОТГ Рената Варенка.

У раду Вишківської ОТГ у результаті виборів потрапило 26 депутатів від 7-ми партій. Представники угорців не мають більшості в раді. Протягом минулих місяців співпраця між представниками різних партій не була безхмарною, через що засідання були довготривалими, між депутатами часто виникали суперечки, для деяких із них було характерним гальмувати роботу територіальної громади. Проте фінал останнього засідання подає надії на подальшу плідну співпрацю задля розвитку територіальної громади.

Kővári/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне