12251
17:44 30.032021

Скандальні земельні питання: за що голосували депутати Ужгородської міськради. ВІДЕО

Політика 55983

У вівторок, 30 березня, відбулася чергова сесія Ужгородської міської ради. На порядку денному в народних обранців було майже пів сотні питань. Перед початком сесії вже традиційно заслухали звернення громадян.

Першою виступила голова ОСББ Щедріна, 38а Марія Шипляк. Причина звернення – аварійний стан покрівлі їхнього будинку.

– Із 2016 року нам обіцяють вирішити це питання. Але далі обіцянок справа не йде. Як тільки падає дощ чи сніг, нам доводиться збирати воду. Тому звертаємося до вас! Стан покрівлі дійсно критичний! – наголосила пані Марія.

Тож міський голова Богдан Андріїв пообіцяв, що цей будинок буде внесений до програми капремонту. 

Відтак звернулася мешканка вул. Тихого, 17 щодо відведення їхньому ОСББ прибудинкової території. Міський голова також пообіцяв, що це питання буде вирішене.

Далі депутати взялися за розгляд порядку денного. Розпочали зі скандальних земельних питань, більшість з яких зняли на довивчення. Утім чимало дискусійних питань таки затвердили.

Найперше – розглянули проєкт рішення №148  «Про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок».

Зокрема йдеться про передачу в приватну власність таких земельних ділянок: початок Боздоського парку (поворот зі Слов’янської набережної до АТП) – Лозюк Р.В. під індивідуальне будівництво 10 соток по вул. Радищева; зелена зона на вул. Ольбрахта –  Іванову В.І. , Ганевич І.О. під індивідуальне будівництво по 9 соток; землі загального користування із зеленими насадженнями, які прилягають до території ужгородського парку «Кірпічка», що з одного боку межує із багатоповерхівкою по вул. 8-го Березня, 20, а з іншого –  з ринком по вул. Минайській; прибудинкова територія багатоповерхівок по вул. Минайській, 11 та вул. Вузькій, 89.

Після розгляду земельних питань депутати прийняли низку міських програм. Зокрема проголосували за скерування субвенції – 740 тисяч гривень – із міського бюджету Середнянській громаді для співфінансування Програми поводження з твердими побутовими відходами. Дали згоду на впровадження грантового проєкту «Внесок у стале поводження з муніципальними відходами в м. Ужгороді».

Відтак вирішили надати майже пів сотні ужгородців матеріальну  допомогу, насамперед на лікування та у зв’язку з важким матеріальним становищем. Далі надали згоду на придбання двох ентеральних насосів  та двох кисневих концентраторів. Відповідні зміни внесли до Програми «Розвиток паліативної та хоспісної допомоги в м. Ужгороді на 2019–2023 роки». 

На цьому засіданні депутати також внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку м. Ужгорода на 2021 рік.

Зокрема передбачили збільшення фінансування з міського бюджету на реконструкцію низки мінікотелень та капітальний ремонт коридору й приміщень відділення судинної неврології ЦМКЛ на вул. Олександра Грибоєдова – 37,0 тис. грн, на реконструкцію існуючого фундаменту під влаштування флагштока на пл. Богдана Хмельницького – 800,0 тис. грн. (субвенція з обласного бюджету); на виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі під спортивно-оздоровчий комплекс стадіону «Автомобіліст» – 50,0 тис. грн.

Насамкінець депутати прийняли в комунальну власність міста будівлі Ужгородської районної лікарні та Ужгородського районного будинку культури.

Христина БІКЛЯН

Відео – Дмитро МИСЬ

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне