https://rx.ua
12549
14:27 20.072021

Голову земельної комісії Ужгорода, «слугу» Мильо внесли до «Миротворця» через подвійне громадянство

Політика 7111

16 липня Володимир Мильо, 30.06.1983 р.н., з’явився у базі даних сайту “Миротворець” як громадянин Угорщини (паспорт на ім’я Milyo Vladimir BD8361194).

Відповідно до оприлюднених на “Миротворці” документів, В. Мильо підозрюється угорськими правоохоронцями в шахрайстві із підробкою документів на території Угорщини.

На місцевих виборах в 2020 році, В. Мильо обраний депутатом Ужгородської міської ради VIII скликання від політичної партії “Слуга народу”, очолює профільну “земельну комісію” міськради, займається підприємницькою діяльністю.

У вересні 2013 року, будучи депутатом Ужгородської міської ради VI скликання від партії “Сильна Україна”, перейшов до фракції Партії регіонів.

Ужгородцям даний депутат відомий скандальною сесією міської ради 30 березня. Саме на цій сесії “роздерибанили” зелені зони в Боздоському парку, на березі Ужа та “Кірпічці”, які наразі оскаржує прокуратура.

4 березня 2021 року президент України ввів у дію рішення РНБО про протидію загрозам нацбезпеці через подвійне громадянство. Уряд має внести на розгляд Верховної Ради проекти законів, які б передбачали заборону українцям, які мають громадянство іноземної держави, претендувати на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; бути членом політичної партії.

Про це повідомляють у групі “УЗ” у соцмережі Фейсбук.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне