https://rx.ua
12649
14:59 31.082021

Зміни до низки програм: в Ужгороді відбулася сесія міськради. ВІДЕО

Політика 5502

У вівторок, 31 серпня, відбулося перше пленарне засідання чергової IX сесії міської ради. В сесійній залі зареєструвалося 35 депутатів.

На порядку денному у міських обранців було всього десять питань.

Найперше – внесли зміни до Програми благоустрою міста Ужгород на 2018 – 2022 роки.

Як повідомляє Ужгородська міська рада, депутати здійснили перерозподіл коштів на, зокрема, капітальні ремонти міських шляхів, внутрішньоквартальних територій, дитячих майданчиків.

Підтримали і зміни до Програми капітального ремонту житлового фонду в м. Ужгород на 2018 – 2022 роки, у тому числі для уточнення інформації щодо капітальних ремонтів ліфтів у житлових будинках на вулицях: Бориса Тлехаса, Капушанській, Тараса Шевченка тощо.

Внесли зміни і до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Ужгород на 2018 – 2022 роки. Враховуючи протокол позапланового термінового виїзного засідання комісії на насосно-фільтрувальну станцію №3 КП «Водоканал м.Ужгорода», збільшили, зокрема, обсяг фінансування підприємства на 650 тис. грн.

Внесли зміни до Програми фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги та їх розвиток у місті Ужгород на 2020-2023 роки – відповідно до договору про співробітництво Оноківська сільська рада передає Ужгородській міській раді 200 тис. грн для виплати сімейним лікарям заробітної плати.

– На сьогоднішній сесії ми прийняли зміни до бюджету, до програми соціально-економічного розвитку міста. У нас є в місті перелік об’єктів, на яких наразі ведуться роботи. І коли ми на початку року замовляли проєктно-кошторисну документацію, відповідно, коли вже відбулися ті чи інші закупівлі в проєкті, ми вносимо зміни, щоб розпочати роботи, – зазначив міський голова Богдан Андріїв. – Хочу поінформувати, що наразі розпочалася робота на вул. Болгарській, Собранецькій, завершуються роботи по вул. Капушанській, Легоцького, завершимо у цьому році площу Шандора Петефі.

Що стосується нашумілих засипаних зливових стоків на вулиці Волошина, то, за словами міського голови, на місці рову встановили трубу, яка і виконуватиме функції каналізації. Що стосується зливних решіток, які постійно викрадали, то їх більше не буде.

Христина БІКЛЯН

Відео – Дмитро МИСЬ

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне