https://rx.ua
12762
14:52 29.092021

Ще одному депутату з Угорщини Аттілі Тілкі заборонили в’їзд в Україну

Політика 3411

Як стало відомо, ще одному угорському політику заборонено в’їзд в Україну. Дивно, але під санкції потрапив не Жолт Легинь, причетний до скандалу з контрабандою сигарет, а депутат Національної асамблеї Угорщини від правлячої партії ФІДЕС Аттіла Тілкі. Він теж звинувачується у втручанні у внутрішні справи країни. Це особливо цікаво у світлі того факту, що українське керівництво все ще намагається втрутитися в енергетичні конвенції Угорщини.

Аттіла Тілкі не може потрапити на територію України з початку грудня минулого року. Служба безпеки України (СБУ) заборонила в’їзд депутату Національної асамблеї Угорщини від правлячої партії ФІДЕС (Fidesz) від області Саболч-Сатмар-Берег (Szabolcs-Szatmár-Bereg) з тієї ж причини, що й усім іншим угорським правим політикам, які наразі вважаються персонами нон-ґрата. СБУ звинуватила його в сепаратизмі та втручанні у внутрішні справи України. Аттіла Тілкі зможе знову приїхати в країну не раніше грудня 2023 року.

«Повідомляємо, що угорський чиновник Аттіла Тілкі через своє втручання у внутрішні справи України та діяльність, спрямовану на підрив безпеки Української держави, від 10 грудня 2020 року не може в’їжджати на територію України протягом трьох років. Звертаємо вашу увагу на той факт, що надання правової інформації, юридичних консультацій та роз’яснень здійснюють організації, визначені статтею 9 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». СБУ не є однією з таких організацій», – повідомила з цього приводу Служба безпеки України виданню «Вільна Європа».

Тож виходить, що в очах українців, надаючи юридичну допомогу представникам нацменшини, хтось втручається у внутрішні справи країни, але у відповідь вони справедливо атакують угорсько-російську газову угоду, оскільки та, на їхню думку, порушує інтереси Києва.

Джерело: pestisracok.hu/karpat.in.ua

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне