12841
16:41 22.102021

У Берегові відбулося засідання міськради

Політика 3917

Відбулося засідання 10-ї сесії Берегівської міської ради VIII скликання.

Перед розглядом порядку денного Почесні грамоти міської ради за значний особистий внесок у зміцнення обороноздатності України, мужність та самовідданість, виявлені під час бойових дій, високий професіоналізм, зразкове виконання професійних обов’язків та з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України отримали учасники бойових дій ООС Олег Воробйов та Василь Ріпскі. Подяками міської ради нагорожені також Володимир Савенко та Олександр Файдищук. Крім того, грамоту за професійну діяльність та з нагоди сьогоднішнього дня народження отримав Михайло Папіш.

Після урочистої частини розпочався влане розгляд проєктів рішень, яких у порядку денному значилось 245. Щодо питань бюджетного блоку, то було зазначено, що за 9 місяців виконання бюджету становить 105,5%. Перевиконання доходів загального фонду на рівні 7 млн 635 тис. грн. З них більше 6 млн розраховані на виплату зарплат працівникам освіти.

Серед іншого депутати підтримали партнерську угоду між Галабором та Чатолйо (Угорщина). Погоджено інвестиційну програму КП “ГРАНД” міської ради на 2022 р., що надає послуги з водопостачання та водовідведення на території Великобактянського старостинського округу.

Також підтримано участь громади в реалізації міжнародного проєкту “Zero Waste”, у рамках якого передбачено функціонування сміттєсортувального комплексу та полігону на території Яношівського старостинського округу.

Завершилося сесійне засідання розглядом масивного блоку земельних питань.

Про це повідомляє Берегівський міський голова Золтан Бабяк.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне