12869
10:45 28.102021

Через протести закарпатських медиків та працівників культури під будівлею ОДА засідання облради перенесли

Політика 14907

Сьогодні, 28 жовтня, о 10 годині в Ужгороді на площі Народній, перед будівлею Закарпатської обласної ради, розпочалася попереджувальна протестна акція медичних працівників краю.

Мітингарів зібралося декілька сотень. В руках вони тримають плакати з написами: «Ні ліквідації медичних закладів», «Ні знищенню психіатричної служби», «Ні реорганізації…» і т. д.

Під час акції протесту до обласної ради висунули вимоги зняти з порядку денного четвертої сесії VIII скликання питання приєднання 15 обласних закладів охорони здоров’я до Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака та в подальшому не планувати такі рішення без суспільного обговорення і погодження з медичною громадськістю краю.

До медиків долучилися також члени профспілки галузей освіти та культури, бібліотекарі.

До мітингарів вийшли голова облради Олексій Петров та нардеп від «Слуг народу» Микола Тищенко і завили, що засідання облради переноситься поки депутати детально не вивчать питання. А відтак ніяких реорганізацій поки не буде.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Стало відомо про загибель жителя Тячівщини
17:05
Завтра в Ужгороді прощатимуться із захисником Миколою Райнишем
16:39
На Рахівщині сталася пожежа в двоповерховому житловому будинку
16:12
Гірські рятувальники знайшли двох мандрівників з Тернополя, які заблукали
15:51
Справу про заволодіння майже 45 млн грн під час ремонту державної дороги на Закарпатті передано до суду
15:36
На Закарпатті викрито незаконну вирубку лісу у природно-заповідному фонді – двом особам повідомлено про підозру
15:20
Виставка дитячих робіт із різьби по дереву в Ужгородській публічній бібліотеці
15:06
У 2025 році найбільше експортовано агропродукцію, а імпортовано – автомобілі та побутову техніку
14:45
На Ужгородщині піротехніки знешкодили артилерійський снаряд калібром часів Другої світової війни
14:30
У Перечинській громаді відбудуться турніри з настільного тенісу та більярду
14:15
Всі новини