13201
13:37 16.022022

Відбулося позачергове засідання сесії Іршавської міської ради VІІІ скликання

Політика 2489

Сьогодні відбулося позачергове засідання сесії Іршавської міської ради VIII скликання. Сесія проходила згідно затвердженого порядку денного.

На засідання були винесені наступні питання:

  • Про затвердження звіту про виконання Іршавського міського бюджету;
  • Про затвердження Програми організації та забезпечення територіальної оборони, призову на строкову військову службу та військовопатріотичного виховання населення Іршавської міської територіальної громади на 2022-2025 роки;
  • Про внесення змін до рішення Іршавської міської ради від 23 грудня 2012 року №1859 «Про бюджет Іршавської міської територіальної громади на 2022 рік»;
  • Також на сесії було розглянуто й підтимано звернення депутатів Іршавської міської ради VIII скликання до центральних органів виконавчої та законодавчої влади стосовно процесу створення та збільшення державного фінансування штабів територіальної оборони громад.

Питання, що виносились на розгляд сесії міської ради були попередньо обговорені на постійній профільній комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та регуляторної політики (голова комісії Василець В.Й.) тому особливих зауважень у депутатів не виникло.

Про це повідомляє Іршавська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне