13437
13:31 24.032022

ОПЗЖ в Ужгородській міськраді перейменували у «Рідний край»

Політика 10246

У четвер, 24 березня, відбулося позачергове засідання сесії Ужгородської міської ради. Розпочалося воно з хвилини мовчання за українцями, загиблими у війні з росією.

Відтак депутати розглянули кілька питань порядку денного. Насамперед, внесли зміни та доповнення до Програми додаткових гарантій соціального захисту громадян на 2020-22 роки – у зв’язку із воєнним станом на території України.

Далі внесли зміни та доповнення до Програми посилення соціального захисту громадян міста «Добра справа» на 2021 – 2023 роки» та Програми «Порядок надання матеріальної допомоги особам, які потребують соціальної підтримки» у зв’язку із введенням воєнного стану на території України. Йдеться про матеріальну допомогу у розмірі 50 тисяч гривень представнику сім’ї загиблого військовослужбовця Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби тощо. Допомога надаватиметься не пізніше, ніж через 3 місяці з дня смерті.

Відтак депутати прийняли кошти субвенції на 2022 рік із надання послуг із проведення медичних оглядів призову громадян на строкову військову службу, а також прийняття громадян на військову службу. Йдеться про військовозобов’язаних, резервістів, контрактників у Середнянській, Великодобронській, Холмківській та Оноківській територіальних громадах. Кожній з цих сільських громад буде виділено 50 тис грн. Оноківська тг отримає 25 тис грн.

Насамкінець зачитали заяви депутатів фракції політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» про вихід із фракції. Таким чином фракція партії ОПЗЖ в Ужгородській міськраді перестала існувати.

Відповідно до заяв депутатів, які входили до цієї фракції, у міськраді створили об’єднання «Рідний край».

Карпатський об’єктив

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне