4501
11:23 7.082017

Закарпатські депутати просять Кабінет Міністрів України ініціювати внесення змін до земельного та лісового законодавства України

Політика 263

Стосуються вони частини передачі місцевим державним адміністраціям повноважень щодо вилучення та надання земельних ділянок за рахунок земель лісогосподарського призначення (лісів) для розбудови рекреаційної інфраструктури, діяльності у добувній галузі, будівництва доріг та інженерних мереж.

до зврнення

Так, у ході третього пленарного засідання сьомої сесії облради депутати ухвалили рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо передачі облдержадміністраціям повноважень із вилучення земельних ділянок зі зміною цільового призначення земель лісогосподарського призначення», яке скерували до Кабінету Міністрів України, повідомила «Карпатському об’єктиву» прес-служба облради.

У документі наголошується, що «Закарпатська область, завдяки її унікальному економіко-географічному положенню, природно-ресурсному, виробничому і трудовому потенціалу, а також наявності транзитних шляхів, у тому числі й міжнародних, є дуже перспективною для успішної інвестиційної діяльності.

Запаси корисних копалин, мінерально-сировинна база, водні, лісові та рекреаційні ресурси – важливі фактори, які формують інвестиційну привабливість Закарпаття, і є основою для стійкого економічного розвитку регіону.

На сьогодні в області напрацьовано значний позитивний досвід роботи з іноземними інвесторами, зокрема, привабливими для інвестування є природні ресурси. Від загальної площі земель області лісові угіддя становлять майже 60 відсотків.

Однак, із набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Земельного та Лісового кодексів України щодо збереження лісів» можливість реалізації інвестиційних проектів ускладнилася, оскільки процедура розгляду Кабінетом Міністрів України питань про вилучення земельних ділянок є довготривалою. Це значною мірою стримує залучення інвестицій у розвиток регіону, зокрема, щодо розбудови рекреаційної інфраструктури, діяльності у добувній галузі, будівництва доріг та інженерних мереж.

Враховуючи викладене вище, просимо Кабінет Міністрів України ініціювати внесення змін до земельного та лісового законодавства у частині передачі місцевим державним адміністраціям повноважень щодо вилучення та надання земельних ділянок за рахунок земель лісогосподарського призначення (лісів) для розбудови рекреаційної інфраструктури, діяльності у добувній галузі, будівництва доріг та інженерних мереж», – наголошується в документі.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне