https://rx.ua
4508
19:45 11.082017

Депутати облради колективно клопочуть про ремонт мостів і впорядкування земельних наділів у краю

Політика 929

У сесійній залі в ході роботи третього пленарного засідання сьомої сесії облради було подано ряд колективних депутатських запитів.

кмкс фото

Серед них від Йожефа Баторі, Йосипа Борто, Гейзи Гулачі, Борнобаша Кейса, Ільдіки Орос, Чаба Пейтера, Карла Резеша, Михайла Товта  щодо облаштування перехрестя на автодорозі КПП «Соломоново» – В.Добронь- Яноші  при в’їзді у м.Чоп необхідними дорожніми знаками та забезпечення належної видимості  на перехресті, а також проведення капітального ремонту мосту  через канал Чоронда на зазначеній автодорозі.

Колективний запит подали і депутати Василь Федурця, Валерій Мурга, Василь Дем’янчук щодо повторного звернення до Кабінету Міністрів, Державного агентства автодоріг України  стосовно виділення коштів на завершення будівництва автомобільного мосту в смт. Буштино Тячівського району.

Як відомо, обласні обранці вже порушували перед урядом це питання, однак віз і нині там.

Йдеться про те, що будівництво цього моста було розпочато  у 2003 році, оскільки  існуючий був пошкоджений катастрофічними паводками 1998 –го та 2001-го  років.  Однак за останні роки будівництво припинено  із-за відсутності фінансування та складної соціально-економічної ситуації в країні. Та зволікання із його завершенням може призвести  до втрати сполучення  на автодорозі Мукачево-Рахів-Рогатин-Львів та віддрізати від обласного центру  Рахівський і  значну частину Тячівського району.

То ж депутати у своєму запиті ініціюють повторно звернутися і до Кабінету Міністрів  України, і до Державного агентства автодоріг України  стосовно виділення коштів на завершення будівництва цього стратегічно важливого моста.

Запит направлено на розгляд облдержадміністрації для підготовки відповідного звернення.

Інший колективний запит цих депутатів  стосується надання детальної інформації про звернення громадян з виділення земельних ділянок  за межами населених пунктів Тячівського району . Оскільки до депутатів надходить багато скарг  від жителів району  про  необґрунтовані відмови, не надані чіткі роз’яснення щодо прав і можливостей отримання земельних ділянок  за межами населених пунктів Тячівщини.  На переконання депутатів, така інформація  дасть змогу провести  аналіз і чітке бачення стану справ  у даній галузі для  можливості залучення ефективних користувачів земель.

Усі запити підтримані депутатами облради та скеровані для розгляду у відповідні інстанції.

Прес-служба облради 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
ТБ програма 25 - 31 січня
21:53
В Закарпатті зареєстровано 189 програмних реєстраторів розрахункових операцій
20:06
Необережність з вогнем та під час паління, несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів - основні причини пожеж та загибелі людей на них
18:47
«Спрощенці» Закарпаття сплатили до місцевих бюджетів майже 663 млн грн єдиного податку
17:48
Всеукраїнський конкурс малої прози імені Івана Чендея розпочинає четвертий сезон
17:21
За елітні авто на Закарпатті сплатили 2,4 млн грн податку
17:04
За зберігання психотропів з метою збуту взято під варту повара розважального комплексу на Рахівщині
16:46
ФК «Минай» активно готується до другої частини сезону 2020/21
16:40
Благодійний фонд «Егана Еде» сприяє розвитку закарпатського бізнесу. ВІДЕО
16:11
Поліція розшукала дівчину, яка зникла на Хустщині
15:51
Всі новини
Головне