Офіційна заява Закарпатської облради щодо підпалу офісу ГО «ТУКЗ»
11:40 27.022018

Офіційна заява Закарпатської облради щодо підпалу офісу ГО «ТУКЗ»

Політика 117

p_314108_5_slidertop2

Як відомо, сьогодні вночі (27.02.18) у місті Ужгород вже вдруге за цей рік здійснили атаку на офіс Товариства угорської культури Закарпаття. У зв’язку з цим інцидентом, голова Закарпатської облради зробив заяву:

– Насамперед, від імені депутатського корпусу та від себе особисто висловлюю щирі слова підтримки угорській громаді Закарпаття. Переконаний, що такі злочинні дії є виявом виключно екстремістських груп чи окремих радикально настроєних осіб, а не толерантного та дружелюбного Закарпаття. Доказом того є незаперечні факти нещодавнього підпалу офісу Товариства угорської культури Закарпаття, здійсненого громадянами Польщі, членами праворадикальної організації “Фаланга”.

Закарпатська обласна рада категорично засуджує такі неприпустимі вчинки у цивілізованому суспільстві на мирній землі. З огляду на те, що подібні випадки стаються у нашому краї надто часто, вимагаю від керівництва правоохоронних органів Закарпаття – управління Служби безпеки України, Головного управління Нацполіції та прокуратури області провести повне розслідування злочину та притягнути до кримінальної відповідальності виконавців. Про результати інформувати обласну раду та громадськість.

Хочу запевнити всіх, що розхитати ситуацію на міжетнічній основі у мирному Закарпатті нікому не вдасться! Бо нас з угорцями поєднують не тільки багатовікові спільні сторінки історії, а й сьогоднішнє щире бажання жити у злагоді, дружбі та будувати щасливе добросусідське майбутнє задля наших дітей й онуків.

Повідомила «Карпатському об’єктиву» прес-служба Закарпатської облради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне