На Закарпатті вчасно запрацювали 6 ОВК, однак деякі – без керівництва

Опубліковано: | Переглядів: 600
 • Поділіться із друзями:

Усі 6 окружних виборчих комісій, які знаходяться на території Закарпатської області, провели перше засідання вчасно, однак не на всіх засіданнях були присутні усі члени, в тому числі й серед керівництва комісій. Одна ОВК запрацювала ще 19 лютого, інші п’ять – 20 лютого. Крім цього, у двох ОВК уже 20 лютого відбулися заміни членів.

Під час засідання ОВК №68 (центр округу – Ужгород) були присутні 27 членів із 34 заявлених. Усі вони склали присягу, текст якої зачитав лише голова комісії, решта – просто підписали. Весь керівний склад комісії був присутній на засіданні: голова комісії Ігор Шкорка (від кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка), заступник голови комісії Роман Моняк (від кандидата на пост Президента України Сергія Носенка), секретар комісії Іван Цибарь (від кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко). Присутні члени комісії визначили четверту особу, яка працюватиме в ОВК на платній основі шляхом голосування. Крім членів комісії на засідання завітали  міжнародні спостерігачі місії КАНАДЕМ (від Канади), представники ОБСЄ, журналісти та начальник відділу ведення ДРВ виконкому Ужгородської міської ради Григорій Жирков.

 

На засіданні ОВК №69 (центр округу – Мукачево) були присутні 29 членів із 35 заявлених. Усі присутні склали та підписали присягу, однак сам текст присяги не зачитували. Засідання відбулося за головування голови ОВК Марини Марценюк (від кандидата на пост Президента України Роман Насірова). Також на засіданні був присутній секретар, але не було заступника. Як пояснила голова, його немає з поважної причини і він зараз знаходиться за межами області. Є четверо членів ОВК, які мешкають за межами Закарпаття. Одна з них повідомила, що направила в ЦВК заяву про заміну. Як дізналася спостерігачка ОПОРИ, усіх членів повідомляли про засідання телефонним дзвінком, однак до однієї особи не змогли додзвонитися. Також, як прозвучала інформація на засіданні, члени комісії мали отримати пакет документів і посвідчення від ЦВК, але з якихось причин на час засідання документів не було.

Згідно з постановою ЦВК від 20 лютого, достроково припинили повноваження члени комісії: Раїса Годлевська (від кандидата на пост Президента України Олександра Данилюка), Олег Новіков (від кандидата на пост Президента України Юрія Тимошенка). Замість них включили до складу цієї комісії Андріану Касинець (від Олександра Данилюка) та Олега Скорохода (від Юрія Тимошенка).

Перше засідання ОВК №70 (центр округу – Свалява) відбулося 20 лютого. Із 34 осіб, які є членами комісії, були присутні 25. Крім цього, на засіданні був присутній довірена особа кандидата в Президенти – Руслана Кошулинського – Василь Кошеля. Із керуючого складу комісії була присутня лише заступниця голови – Марія Кошеля (від кандидата у Президенти Руслана Кошулинського). За її словами, голова комісії Михайло Хиля (від кандидата Ігоря Смешка) перебуває зараз в іншому місті та відмовився працювати в комісії. З числа присутніх на час першого засідання була обрана секретаркою комісії Мирослава Левко (від кандидатки Юлії Тимошенко). Присягу склали 24 особи, крім Світлани Жерліциної  (від кандидата Василя Журавльова), яка обіцяла це зробити під час наступного засідання. За інформацією спостерігача ОПОРИ, одразу наступного дня – 21 лютого – відбулося ще одне засідання ОВК, на яке мав з’явитися новий голова комісії. За словами заступниці, вона із новопризначеним керівником комісії зв’язувалася попередньо і він погодився прийти на засідання, однак зрештою відмовився з’явитися. Секретаря на  засіданні 21 лютого також не було, на зв’язок він виходить. Відзначимо, що 4 особи зі списку членів комісії №70 мають реєстрацію в  містах за межами Закарпатської області. Згідно з постановою ЦВК від 20 лютого у цій комісії також відбулися заміни члена Ігоря Женчука (від кандидата на пост Президента України Юрія Тимошенка) у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії. Замість нього включили до складу комісії Парасковію Баняй (від Юрія Тимошенка).

 

Під час засідання ОВК №71 (центр округу – Хуст) присутніми були 32 особи з 35 членів комісії. Голова комісії Мирослав Калинич (від кандидата на пост Президента України Олександра Шевченка), заступник голови комісії – Ярослав Тетеря (від кандидата на пост Президента України Віталія Скоцика). На момент засідання не з’явилася секретар – Анна Гаврилюк (від кандидата на пост Президента України Віталія Купрія), тому під час засідання комісія обрала секретаря засідання – Магдалину Король (від кандидата на пост Президента України Олега Ляшка). За інформацією спостерігача ОПОРИ, секретаря комісії буде замінено, оскільки зазначена особа живе в іншому місті. Члени комісії прийняли присягу, кошторис і визначили осіб, які будуть працювати на платній основі. Також на засіданні була присутня довірена особа кандидата у Президенти Руслана Кошулинського.

Засідання ОВК №72 (центр округу – Тячів) відбулося 19 лютого – одразу на перший день після створення, як і було заявлено попередньо. На засідання були присутні голова – Василь Вайнагій  (від кандидата на пост Президента України Віктора Кривенка) та секретар комісії – Михайло Маджара (від кандидата на пост Президента України Руслана Ригованова), заступник голови комісії – Олександр Маханець (від кандидата на пост Президента України Валентин Наливайченка) був відсутній.  Усього із 34 заявлених членів комісії були присутні 24. Присягу прийняли 24 члени комісії, яку кожен особисто зачитував та підписував. Потім члени комісії проголосували декілька питань – про розподіл обов’язків серед 3 керівників, про затвердження посадових обов’язків.

Також 20  лютого відбулося перше засідання ОВК №73 (центр округу – Виноградів). Із 36 членів на засіданні були присутні 26, які й прийняли присягу. Керівництво комісії було присутнє у повному складі: голова (Любомира Бартіш від кандидата в Президенти Юрія Дерев’янка), заступник (Віктор Чебан від кандидата на пост Президента України Сергія Капліна), секретар (Віталій Олаг від кандидата на пост Президента України Ігоря Шевченка). Окрім представників ОПОРИ на засіданні були присутні представники від Юлії Тимошенко, Руслана Кошулинського та ЗМІ. На засіданні обрали та проголосували за 4 членів, які працюватимуть на платній основі, затвердили штатний розпис працівників та кошторис. У розмові зі спостерігачем ОПОРИ, після завершення роботи комісії, її голова Любомира Бартіш повідомила, що написала заяву в ЦВК на заміну через несприятливі сімейні обставини. Однак у телефонній розмові з комунікаційницею ОПОРИ зазначила, що наразі ще не впевнена, чи складатиме повноваження голови ОВК.

Відповідно до частин 2 та 3 статті 22 Закону України «Про вибори Президента України» окружна виборча комісія утворюється Центральною виборчою комісією не пізніш як за сорок днів до дня виборів у складі голови, заступника голови, секретаря та інших членів комісії у кількості не менше дванадцяти осіб. Подання стосовно кандидатур до складу окружних виборчих комісій (по одній особі до однієї виборчої комісії від одного кандидата) вносяться кандидатами на пост Президента України, які зареєстровані у Центральній виборчій комісії.

Згідно з частиною 2 статті 26 Закону України «Про вибори Президента України», повноваження окружної виборчої комісії починаються з моменту складення присяги не менш як двома третинами її складу, визначеного при її утворенні, на її першому засіданні, яке проводиться не пізніше як на другий день після дня прийняття рішення про її утворення і скликається її головою.

 

oporaua.org

«Карпатський об’єктив»
Loading...

Анонси подій

Жовтень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
« Вер   Лис »

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Різне:

 • ТБ програма

 • Гороскоп

 • База крадених велосипедів

 • Рецепти

 • Погода

  • Ужгород

   Невелика хмарність протягом всього дня.

   • Хмарно

    Зараз: 13.1°C/1020.69гПа

   • Невелика Хмарність

    Об 22 годині: 11.96°C/1020.95гПа

   • Невелика Хмарність

    Об 23 годині: 11.73°C/1020.74гПа

   • Невелика Хмарність

    Об 00 годині: 11.4°C/1021.11гПа

   • Ясно

    Об 01 годині: 11.05°C/1022.05гПа

  • Мукачеве

   Невелика хмарність протягом всього дня.

   • Хмарно

    Зараз: 14.04°C/1021гПа

   • Хмарно

    Об 22 годині: 13.15°C/1021.13гПа

   • Хмарно

    Об 23 годині: 13.03°C/1020.84гПа

   • Хмарно

    Об 00 годині: 12.69°C/1021.27гПа

   • Невелика Хмарність

    Об 01 годині: 12.23°C/1022.32гПа

  • Берегове

   Невелика хмарність протягом всього дня.

   • Хмарно

    Зараз: 13.47°C/1021.36гПа

   • Хмарно

    Об 22 годині: 12.1°C/1021.44гПа

   • Хмарно

    Об 23 годині: 11.64°C/1021.33гПа

   • Невелика Хмарність

    Об 00 годині: 11.15°C/1021.65гПа

   • Невелика Хмарність

    Об 01 годині: 10.57°C/1022.59гПа

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

 • Громадська організація „Товариство угорської культури Закарпаття” висловлює свій протест у зв’язку з тим, що голова Закарпатської обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко в інтерв’ю Українському національному інформаційному агентству „Укрінформ” сказав, що „у нас на Закарпатті нема угорців, а в нас є українці угорського походження”.

  16:2318.10.20190
 • У середу, 16 жовтня, в Закарпатській ОДА відбулася масштабна нарада під головуванням Ігоря Бондаренка щодо питань ремонту, будівництва та утримання автомобільних доріг області.

  14:3016.10.20190
 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • Із початком осені та навчального року в Україні стартував сезон застудних захворювань, а з ними – й розмови про грип.

  18:1111.10.20190
 • Об’єднані Арабські Емірати – країна, що з’явилася на карті світу порівняно недавно, однак за рівнем розвитку знаходиться в топі.

  15:1411.10.20190
 • У понеділок, 14 жовтня, у м.

  13:2411.10.20190
 • Стимулювання інвестиційної діяльності, оздоровлення економіки України, інвестиційні паспорти ОТГ та стратегії їх розвитку, індустрія краси та здоров’я, кіновиробництво на Закарпатті обговорюють сьогодні в Ужгороді на інвестиційному форумі «Закарпаття – бізнес в центрі Європи».

  21:0110.10.20190
 • Саме під такою назвою сьогодні, 10 жовтня, в культурно-історичному комплексі «Совине гніздо» провели щорічний інвестиційний форум.

  13:2010.10.20190
 • 6 жовтня у великій залі Хустської районної ради відбулося зібрання пасічників із різних куточків Закарпаття, яке відкрив голова Хустської районної спілки “Нарцис” Віктор Папп.

  10:2308.10.20190
 • У сезоні 2019/20 за першість боротимуться 7 команд.

  12:3907.10.20190
 • На вулиці похолодало, тож багато хто вже дістав електрообігрівач для підтримання тепла в помешканні.

  15:3206.10.20190
 • Драгобрат, Захар Беркут, Тростян і Буковель білий! Дивись онлайн https://snig.

  13:3506.10.20190
 • Кришталеві джерела, карстові печери, найстаріші дуби і навіть метеорити: усе це можна побачити у дійсно унікальному місці – Ужанському національному природному парку.

  16:3903.10.20190
 • Рейтингове агентство Євро-Рейтинг опублікувало оновлення рейтингу інвестиційної ефективності областей України.

  20:5930.09.20190
 • Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області провели планову перевірку одного з підприємств, яке надає послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, щодо дотримання ним вимог порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

  19:1527.09.20190
 • Такий штраф напередодні наклало Управління Держпраці у Закарпатській області на суб’єкта господарювання, в якого під час перевірки працівники Головного управління ДПС у Закарпатській області виявили нелегального працівника.

  19:0327.09.20190

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події