8696
19:58 21.042019

На Закарпатті на окремих дільницях не прийшло кілька членів комісії

Політика 342

За інформацією спостерігачів ОПОРИ, на кількох виборчих дільницях Закарпатської області дільничні виборчі комісії працюють не у повному складі через те, що деякі члени не з’явилися. Крім цього, одна з дільниць складається лише із 7 членів комісії.

Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, на дільниці №210017 (село Гут, Берегівський район, округ №69, центр – Мукачево) дільнична виборча комісія працює у складі лише 7 членів. Усі семеро прийшли.

На виборчій дільниці №210682 (місто Мукачево, округ №69, центр – Мукачево) із 16 членів комісії з’явилися лише 12. За словами голови ДВК, така ситуація виникла тому, що людей попередньо не повідомляли, що внесли їх до дільничної комісії.

На дільниці №210606 (село Велика Добронь, Ужгородський район, округ №68, центр – Ужгород) всього ДВК складається із 13 членів.

На виборчій дільниці №210734 (місто Ужгород, округ №68, центр – Ужгород) із 16 членів з’явилися 14. За словами спостерігачки ОПОРИ, 2 членів ДВК не змогли прийти через стан здоров’я.

На дільниці №210095 (село Оклі Гедь, Виноградівський район, округ №73, центр – Виноградів) комісія складається з 11 членів при нормі 12 щодо малих дільниць.

На дільниці №210807 (село Тур’ї-Ремети, Перечинський район, округ №70, центр – Свалява) комісія складається із 10 членів при нормі 12 щодо малих дільниць.

На виборчій дільниці №210312 (село Завидово, Мукачівський район, округ №69, центр – Мукачево) присутні 10 членів із 14. За словами секретаря ДВК Анни Русин, четверо осіб відмовилися брати участь в комісії.

До слова, спостерігачі ОПОРИ фіксують, що на багатьох дільницях області відсутні спостерігачі, як від кандидатів у Президенти, так і від громадських організацій. Нагадаємо, на шести округах Закарпатської області напередодні виборів та у день їх проведення – 31 березня, мали змогу працювати 2 293 офіційні спостерігачі від 19 різних громадських організацій, які напередодні отримали дозвіл від ЦВК реєструвати спостерігачів на виборах в Україні.

Згідно з частиною 8 статті 85 Закону України “Про вибори Президента”, окружна виборча комісія не пізніш як за п’ять днів до дня повторного голосування за поданням кандидатів на пост Президента України, які включені до виборчого бюлетеня для повторного голосування, формує новий склад дільничної виборчої комісії у кількості:

1) для великих дільниць – 16 осіб (по вісім осіб від кожного кандидата на пост Президента України, включеного до виборчого бюлетеня для повторного голосування);

2) для середніх дільниць – 14 осіб (по сім осіб від кожного кандидата на пост Президента України, включеного до виборчого бюлетеня для повторного голосування);

3) для малих дільниць – 12 осіб (по шість осіб від кожного кандидата на пост Президента України, включеного до виборчого бюлетеня для повторного голосування).

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне