https://rx.ua
9352
20:15 29.072019

Депутати Закарпатської обласної ради побували з робочим візитом на Рахівщині

Політика 697

Цими вихідними група депутатів обласної ради разом із її очільником Михайлом Рівісом завітали на Рахівщину, де зустрілися з представниками органів місцевого самоврядування району, підприємництва та громадськості.
В їх числі: Ірина Мацепура, Наталія Костелеба-Веремчук, Михайло Станко, Василь Худинець, Роман Фурман, Василь Дем’янчук, Денис Ман, Мирослав Білецький, Валерій Мурга.

Мета візиту – обговорення питання участі Закарпаття в проектах Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”, які співфінансуються за рахунок коштів Європейського Союзу.

Як зазначила Ірина Мацепура, Рахівський район має п’ять округів, від яких було обрано лише двох депутатів до обласної ради. Тож крайові парламентарі приїхали з тим, аби предметно вивчити, які проблеми найбільше доймають жителів цього унікального району і знайти шляхи їх вирішення.

У ході візиту й було обговорено насущні проблеми Рахівщини. Зокрема, стан дороги державного значення Мукачево – Рогатин та місцевих доріг, а також питання утилізації сміття та його роздільного збору, лісокористування, забезпечення населення паливними дровами, стабільність забезпечення електроенергією тощо.

Відтак на запрошення Ірини Мацепури депутати завітали на підприємство ВГСМ, яке й очолює Ірина Олександрівна. За словами Ірини Олександрівни, депутати обговорили проблеми забезпечення підприємства сировиною, питання оплати праці працівників і виїзд фахової робочої сили в країни ЄС з вищим рівнем оплати праці, а також можливості участі Рахівщини та Закарпаття в цілому в грантових Програмах Євросоюзу.

Також були оглянуті об’єкти, на які Закарпатська обласна рада виділяла кошти, зокрема на заміну вікон у Великобичківській ЗОШ №1.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
ТБ програма 25 - 31 січня
21:53
В Закарпатті зареєстровано 189 програмних реєстраторів розрахункових операцій
20:06
Необережність з вогнем та під час паління, несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів - основні причини пожеж та загибелі людей на них
18:47
«Спрощенці» Закарпаття сплатили до місцевих бюджетів майже 663 млн грн єдиного податку
17:48
Всеукраїнський конкурс малої прози імені Івана Чендея розпочинає четвертий сезон
17:21
За елітні авто на Закарпатті сплатили 2,4 млн грн податку
17:04
За зберігання психотропів з метою збуту взято під варту повара розважального комплексу на Рахівщині
16:46
ФК «Минай» активно готується до другої частини сезону 2020/21
16:40
Благодійний фонд «Егана Еде» сприяє розвитку закарпатського бізнесу. ВІДЕО
16:11
Поліція розшукала дівчину, яка зникла на Хустщині
15:51
Всі новини
Головне