Голова Закарпатської ОДА візьме участь у Другому форумі регіонів України та Білорусі
10:58 4.102019

Голова Закарпатської ОДА візьме участь у Другому форумі регіонів України та Білорусі

Політика 219

У п’ятницю, 4 жовтня, голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко візьме участь у Другому форумі регіонів України та Білорусі, що відбудеться у Житомирі.

На заході також будуть присутні Президент України Володимир Зеленський та Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко.

Під час заходу заплановано перемовини глав держав, де обговорюватиметься широке коло актуальних питань українсько-білоруської співпраці. Також відбудуться засідання ради ділового співробітництва та переговори, зустрічі голів ОДА з білоруською делегацією. Відтак, у рамках Форуму планується підписання низки двосторонніх документів про співробітництво між регіонами України та Білорусі.

До слова, у центрі Житомира розгорнуто великий банер із символікою форуму на місці прапора Європейського Союзу, який свого часу внесли до Книги рекордів України. На майдані Соборному проходитиме виставка великогабаритної техніки. Крім того, у житомирських університетах відбудуться екофорум, фестиваль науки, технологій та космосу, а також круглий стіл про культуру транскордонних територій, інформує прес-служба ОДА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне