Про можливості для Карпат дискутували очільники західних областей

Опубліковано: | Переглядів: 1848
 • Поділіться із друзями:

У понеділок, 9 грудня, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко взяв участь у конференції «Співпраця задля розвитку», яка відбулася у с.Плав’я Сколівського району Львівської області в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні.

Відкрив захід організатор заходу – голова Львівської обласної ради, керівник Правління Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Олександр Ганущин.

Першою за програмою відбулася панельна дискусія під назвою: «Міжрегіональна співпраця: кращі практики і перспективи». Її спікерами стали очільники Закарпаття – Ігор Бондаренко та Михайло Рівіс, заступник голови Івано-Франківської облради Сергій Басараб та голова Чернівецької облради Іван Мунтян.

Зазначалося, що Програму підтримки ініціатив місцевих карпатських громад вже два роки реалізовують Львівська, Івано-Франківськa, Закарпатська та Чернівецька обласні ради та «Єврорегіон Карпати-Україна». За цей час 124 інституції успішно реалізували 65 проєктів – від фестивалів до заміни очисних систем. Загальний бюджет на сьогодні складає 19 мільйонів гривень, в тому числі грант – 13,7 мільйонів гривень.

У своєму виступі Ігор Самійлович насамперед подякував керівництву Львівщини за запрошення на такий масштабний захід та можливість презентувати Закарпаття, яке входить до спільної ініціативи чотирьох областей та Асоціації органів місцевого самоврядування і вже активно впроваджує різні проєкти. Також він наголосив на ефективній співпраці ОДА та облради, спрямованій на підвищення рівня якості життя закарпатців.

Після виступів та дискусій очільник Львівщини Олександр Ганущин презентував ініціативу міжрегіональної співпраці «Мале Карпатське коло», а виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин – Програму підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.

 

 

Пресслужба ОДА

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події