В ОДА погодили незавершені проєкти та оголосили конкурсний відбір пріоритетних проєктів, що фінансуватимуться у 2020-2021 роках

Опубліковано: | Переглядів: 498
 • Поділіться із друзями:

Скільки коштів ДФРР передбачено на 2020 рік, які пріоритетні проєкти заплановано реалізувати у найближчі два роки і в яких сферах – йшлося під час засідання регіональної комісії, яку провів в.о.голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко у п’ятницю, 10 січня.

Участь в обговоренні також взяли народний депутат ВРУ Михайло Лаба, заступник голови облдержадміністрації Ольга Травіна, представники облради – депутат Мирослав Білецький та керуючий справами виконавчого апарату Юрій Гузинець, керівники департаментів фінансів, економічного розвитку і торгівлі ОДА, голова громадської організації «Спілка підприємців Закарпаття»   Михайло Гриньо, голова Правління Закарпатського регіонального відділення Українського Союзу промисловців і підприємців Олексій Кіндрат, керівник Великоберезнянської РДА Ігор Шніцер та інші.

Як поінформував начальник управління стратегічного планування та моніторингу соціально-економічного розвитку департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Любомир Багрій, нині визначено перелік перехідних проєктів на 2020 рік, які фінансувалися у попередні періоди. Мова йде про 13 проєктів на загальну суму 105,9 млн грн. Зокрема, 6 проєктів, що заплановано реалізувати цьогоріч, та 7 проєктів, роботи на яких торік не були завершені, але вони є стратегічними для краю, тому є потреба продовжити їх фінансування.
Заплановано також провести додатковий конкурс для реалізації проєктів на суму 150 млн грн, зокрема, в освітній, медичній сферах, покращити спортивну інфраструктуру, а також реконструкцію водопостачання і водовідведення.

Відтак, комісія погодила перелік та терміни подачі проєктів – з 13 по 23 січня. Також відкриває конкурсний відбір на реалізацію проєктів у 2021 році.
– Нам потрібно відійти від латання дірок і підійти виважено та відповідально до кожного проєкту, ефективно використовуючи кошти державного фонду регіонального розвитку. Так ми зможемо вирішити глобальні проблеми області, – підкреслив Олексій Гетманенко.

А народний обранець Михайло Лаба зауважив, що уряд звертає увагу, як кожен регіон працює – такий пиріжок й отримує. Тож за перші два квартали року слід якісно та оперативно підготувати всі необхідні документи, районні ради повинні запланувати 10% видатків з місцевих бюджетів для реалізації погоджених проєктів за рахунок ДФРР.
Насамкінець, Олексій Гетманенко подякував всім за конструктивну роботу, підкресливши, що фінансування проєктів за рахунок коштів ДФРР на умовах співфінансування з місцевих бюджетів дозволить значно поліпшити життя та добробут жителів краю.

Пресслужба ОДА

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події