10218
10:33 22.022020

Асоціація міст України презентувала Концепцію змін до Конституції щодо місцевого самоврядування та територіальної організації влади

Політика 4598

18 лютого у Києві відбулось засідання Правління Асоціації міст України, яке привітало рішення Президента України щодо відкликання проєкту Закону «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» №2598 від 13.12.2019 для доопрацювання з усіма зацікавленими сторонами. Також, з метою завершення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації центральної влади, забезпечення балансу загальнодержавних та місцевих інтересів, створення комфортного життєвого середовища жителів міст, селищ, сіл, забезпечення цілісності країни на засіданні схвалили Концепцію змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади та пропозиції до проєкту Закону України «Про внесення змін до Конституції України щодо місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади».

Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан підкреслив, що Асоціація міст України на сьогодні єдина, хто підготував як концептуальне бачення, так і текстові пропозиції до законопроєкту конституційних змін щодо місцевого самоврядування та територіальної організації влади. «Ми готові до діалогу та переконані, що позиція громад має бути врахована. Адже саме на них лежить відповідальність за надання якісних послуг та створення гідних умов життя для громадян, що і є метою реформи, яку мають закріпити зміни до Конституції» – наголосив пан Слобожан.

Асоціація міст України надіслала ці документи Президенту України, Верховній Раді та Кабінету Міністрів і звернулася з проханням врахувати їх при публічному обговоренні конституційних змін.

АМУ, яка об’єднує 878 громад, наголошує, що залучення її представників при опрацюванні остаточного тексту проєкту змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади є вкрай важливим. Саме такий шлях сприятиме досягненню консенсусу та порозуміння щодо внесення змін до Основного Закону нашої держави.

Закарпатське РВ АМУ

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Скульптор Василь Олашин представив в Ужгороді виставку до двох ювілеїв
14:23
Трьох проросійських інтернет-агітаторів викрили на Закарпатті
14:02
На пожежі у селі Минай загинув 40-річний чоловік
13:49
В Ужгороді скаржаться на запах водопровідної води: у Водоканалі пояснили причину
13:26
На пункті пропуску «Солотвино – Сігету Мармацій» понад два місяці ремонтуватимуть аварійний міст через Тису
13:00
За організації БФ Закарпатських Баптистів Місія лікарів-волонтерів навідалася до громад Берегівщини
12:31
ФК «Ужгород» у спарингу розгромив аматорський колектив
12:11
З 1 липня призначення і виплата державних соціальних допомог на Закарпатті – у віданні Пенсійного фонду
11:55
У Мукачівському районі сталася пожежа
11:28
На Рахівщині скерували до суду обвинувальний акт щодо керівника поштового відділення, яка привласнила майже 70 тис грн
11:03
Всі новини
Головне