11581
22:21 30.112020

Сійярто: відстоюватимемо закарпатських угорців. ВІДЕО

Політика 23841

Заява міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петера Сійярто щодо подій у понеділок.

Незважаючи на обіцянки минулого періоду та «прагнення до миру», на жаль, в Україні ведеться централізована політика залякування угорської громади, антиугорська політика.

Щодо сьогоднішніх обшуків, ми висловили протест у МЗС України, у Будапешті викликали посла України та повідомили йому, що вважаємо такі дії неприйнятними. Завтра на зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО я, звичайно, повідомлю про цю ситуацію. Адже неприйнятно, що країна, котра прагне стати членом Північноатлантичного альянсу, постійно залякує меншину країни – члена НАТО та тримає під постійним тиском.

Ми будемо озвучувати нашу вимогу до України припинити переслідування та постійне залякування угорської громади на всіх можливих міжнародних форумах.

https://www.youtube.com/watch?v=moyzTuwi-eA&feature=emb_logo

karpat.in.ua

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті планують покращити систему реагування на надзвичайні ситуації
17:28
Чи повинна ФОП зберігати первинні документи понад 1095 чи 1825 днів, якщо податківцями документальна перевірка не проводилась?
16:02
У ЗУІ ім. Ф. Ракоці ІІ відбулася фахова зустріч стипендіатів програми «Колегіум Талентум»
14:47
На Ужгородщині припинили черговий канал переправлення військовозобов’язаних
12:45
Дорожня карта для родин зниклих безвісті за особливих обставин
11:16
39-річний закарпатець залишився без авто на кордні
10:07
На Закарпатті очікується висока сніголавинна небезпека
20:57
Не задекларована партія електронних сигарет опинилася на складі Закарпатської митниці
19:42
Майже 500 підприємців отримають урядовий грант для розвитку бізнесу на суму 113 млн грн
17:45
У Мукачеві поліцейські затримали зловмисника, який намагався викрасти телекомунікаційний кабель «Укртелекому»
11:59
Всі новини