12744
11:31 23.092021

В Ужгороді розпочалось засідання Закарпатської обласної ради

Політика 11304

Щойно в Ужгороді розпочала свою робота Закарпатська обласна рада. Депутати зібрались на третє пленарне засідання третьої сесії VIII скликання.

На розгляд обласних обранців анонсували понад 40 різних питань.

У сесійній залі досить людно. Як завжди присутні чиновники, активісти та журналісти. Окрім того, тут знаходяться ветерани війни у військовій формі.

Перед початком роботи представник учасників бойових дій звернувся до присутніх із протестною заявою…, та вимогою відставки голови облради Олексія Петрова. Подробиці згодом.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Мукачеві патрульні надали домедичну допомогу дівчині, яка намагалася завдати собі шкоди
18:28
Юні ватерполісти з Ужгорода — чемпіони України
17:30
Мукачівському історичному музею – 36
17:12
Закарпатська реформатська церква організувала семінар для вихователів дитячих садочків
16:31
Мініатюри та інфобокс з аудіогідами: в ужгородській фортеці відкрили експозицію «Замки Закарпаття»
15:14
У Вишкові відбувся табір народної музики, танцю і ремесел
14:56
«Не ризикуй життям — повідомляй в СБУ»: стендап-комік Василь Байдак звернувся до української молоді в рамках кампанії «Спали» ФСБшника»
13:32
У Мукачеві виявили водія, який керував з підробленим посвідченням водія, будучи у стані наркотичного спʼяніння і позбавленим права керування
13:20
День профорієнтації в Закарпатському угорському інституті імені Ференца Ракоці II: другий успішний крок до майбутнього
12:33
Під час останнього обміну двох закарпатців визволили з полону
09:52
Всі новини
Головне