13629
11:36 20.062022

Київська ОВА підписала меморандум з Угорською екуменічною службою допомоги про відновлення закладів освіти та медицини

Політика 6298

Із моменту повномасштабного вторгнення від злочинних дій російських загарбників було пошкоджено та зруйновано безліч обʼєктів інфраструктури, зокрема 100 шкіл, 68 дитячих садків та 80 медичних закладів. Тому Київська обласна військова адміністрація приділяє особливу увагу відновленню саме освітніх та медичних закладів.

17 червня Київська обласна військова адміністрація, Угорська екуменічна служба допомоги, Бучанська та Бородянська територіальні громади підписали меморандум про партнерство та співпрацю. Угода передбачає проведення реконструкції навчального комплексу в селі Загальці Бородянського району.

Першими кроками в цій співпраці буде робота над відновленням будівлі школи навчально-виховного комплексу в с. Загальці Бородянської територіальної громади. Головна мета проекту – відновити школу вже до початку навчального року.

Враховуючи рівень пошкоджень дитячого садку в НВК, партнери спочатку встановлять тимчасовий дитячий заклад модульного типу. Він буде обладнаний всім необхідним. Після закінчення реконструкції школи, розпочнуться й роботи з відбудови дитячого садка.

Крім того, підписаний Меморандум передбачає будівництво в Бучанській громаді сучасного хабу з надання послуг, до якого увійдуть медична амбулаторія, ЦНАП та поштове відділення.

«Ми вдячні кожному, хто долучається до відбудови Київщини – уряду Угорщини, пану Послу, Угорській екуменічній службі допомоги, нашим колегам із Закарпатської військової державної адміністрації. Це тільки перші кроки у нашій спільній взаємодії над відновленням Київської області», – підкреслила заступник голови КОВА Жанна Осипенко.

Про це інформує Київська ОВА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах