22:56 24.062022

Заява правління ТУКЗ-КМКС

Політика 9129

Товариство угорської культури Закарпаття (КМКС) вітає рішення Європейської ради, згідно з яким значна частина держав-членів, у тому числі Угорщина, підтримують надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС. У нинішній воєнній ситуації для всіх громадян України це надія, що Україна в майбутньому може стати повноправним членом ЄС.

ТУКЗ-КМКС вітає зусилля з покращення відносин між Україною та Угорщиною, про що свідчать недавні переговори на високому рівні. Ми були раді дізнатися, що Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Обнадійливим є те, що сторони дійшли згоди щодо необхідності продовження діалогу. Президент України назвав успішними переговори з Прем’єр-міністром Угорщини.

Водночас викликає занепокоєння те, що в українській пресі знову посилилася антиугорська медіа-кампанія, угорців продовжували критикувати.

Товариство угорської культури Закарпаття висловлює вдячність уряду Угорщини за всі зусилля щодо відновлення миру та полегшення гуманітарної ситуації у воєнній Україні. Ми також цінуємо заходи з допомоги біженцям, а також підтримку закарпатців і тих, хто сюди приїжджає.

Вважаємо перспективним те, що й 2022-го діятимуть соціальні програми й надаватимуться економічні субсидії, започатковані Угорщиною, які протягом останніх років значною мірою сприяли добробуту закарпатської громади та розвитку нашого краю.

Ужгород, 24 червня 2022 року

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах