13675
09:55 10.072022

На Закарпаття невдовзі прибудуть фахівці австрійської компанії «Burgenland Energy»

Політика 6080

Як інформує Віктор Микита, голова Закарпатської ОВА, перед поверненням в Україну разом із Гансом Петером Доскоцілом та його командою з Land Burgenland обговорили поточні питання двосторонньої співпраці між регіонами.

Віктор Микита повідомив, що до кінця 2022 року заплановано низку спільних заходів, серед яких — проєкти у галузях культури, мистецтва, спорту, екології та професійної освіти.

Водночас він додав, що залишається важливим співробітництво наших регіонів у сфері економіки. Бургенланд — один із найпрогресивніших куточків Європи у питаннях альтернативної енергетики. Передовий досвід набуваємо у співпраці з Burgenland Energie.

«У відповідь на наше запрошення команда фахівців з енергетики найближчим часом прибуде на Закарпаття для проведення комплексного дослідження нашого регіону щодо альтернативних джерел енергії та можливості інтеграції сучасних технологій у цьому напрямку. Водночас ми отримаємо унікальну аналітичну інформацію, яка дозволить приймати рішення стосовно перспектив розвитку області.

Вивчаючи досвід наших партнерів, бачимо, що ефективна робота у напрямку енергозабезпечення на регіональному рівні можуть сприяти реальному розвитку громад. Особливо це стосується населених пунктів у гірській місцевості»,- написав голова Закарпатської ОВА на своїй сторінці у Фейсбук.

Водночас Віктор Микита подякував ініціативі й роботі Ганса Петера Доскоціла та його команди.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах