![14969](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/07/120720231689173882-1536x1024.jpeg)
Новообрані депутати Берегівської міської ради склали присягу
Відбулося друге засідання 28-ї сесії Берегівської міської ради VIII скликання. Перед розглядом порядку денного присяги склали новообрані депутати міської ради: Юрій Чурей, Юрій Майороші та Лайош Якоб. Вони замінили народних обранців, як раніше написали заяви про складення своїх повноважень.
![](http://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/07/120720231689173882.jpeg)
Про це повідомив Берегівський міський голова на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.
Також до присутніх у залі звернувся штаб-сержант берегівського батальйону ТРО Анатолій Полосков. Військовослужбовець подякував міській раді, депутатам та працівникам міської ради за постійну вагому допомогу батальйону.
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/07/347603157-846004180224006-2629407421994255436-n-1024x683.jpg)
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/07/347592978-846003766890714-3789521706060006270-n-1024x683.jpg)
У рамках порядку денного депутати затвердили місцеву відзнаку, а саме почесне звання «Захисник Батьківщини – герой Берегівської громади». Воно надаватиметься пожиттєво чи посмертно воїнам, які з початком повномасштабного вторгнення стали до боротьби з російськими окупантами.
Підтримано на сесії також програму поліпшення безбар’єрного простору у Берегівській ТГ на 2023-2024 рр. Серед інших проектів рішень, затверджено місцеву символіку (герб та прапор) у Варах, Галаборі, Кідьоші, Оросієві та Чомі.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися