![15650](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/deputaty-progolosuvaly-za-prypynennya-povnovazhen-mera.jpg)
Володимира Кащука відсторонили від виконання обов’язків мера Хуста
27 лютого у Хусті кипіли пристрасті. На позачергове засідання зібралися депутати Хустської територіальної громади, аби обговорити питання про висловлення недовіри міському голові.
![](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/sesiya-768x1024.jpg)
Ще 12 лютого представники семи з восьми фракцій подали звернення про скликання сесії із порядком денним про висловлення недовіри міському голові. Володимир Кащук відреагував на нього, видавши відповідне розпорядження про скликання депутатів. У ньому йдеться: «Розглянувши звернення депутатів Хустської міської ради VІІІ скликання за вхідним номером 377/02-12 від 12.02.2004 року щодо скликання позачергової сесії Хустської міської ради повідомляємо, що позачергова сесія Хустської міської ради буде скликана у відповідності із статтями 42 та 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Хустської міської ради».
Засідання було призначено на 27 лютого.
Відтак у цей день о 10 годині депутати зібралися у сесійній залі. Більшість обранців віддали свої голоси за припинення повноважень міського голови. Наразі його функції поки що виконуватиме секретар міськради Василь Губаль.
![](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/deputaty-progolosuvaly-za-prypynennya-povnovazhen-mera-1024x512.jpg)
Отримати коментарі «Карпатському об’єктиву» поки що від жодної зі сторін конфлікту не вдалося.
Утім депутати зазначили, що причиною розбіжності в думках передусім стало декілька питань, які непокоять мешканців територіальної громади. Це – висока заробітна плата Володимира Кащука, недостатнє фінансування бійців, які несуть службу у складі ТРО від Хустської ТГ та виконують бойові завдання у східних областях України, ігнорування думки громадськості у прийнятті рішень, земельні питання, занепад комунальної інфраструктури як самого Хуста, так і сіл, які приєдналися до міста, а також ряд інших.
![](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/rozporyadzhennya-723x1024.jpg)
Тож під час позачергової сесії VІІІ скликання депутати підтримали питання «Про висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень Хустського міського голови Кащука Володимира Павловича». Одразу ж після завершення голосування і прийняття рішення мер покинув сесійну залу.
Марина АЛДОН
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися