![15664](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431863020-716857893953114-7851166862634363227-n.jpg)
Оноківська громада підписала Меморандум про співпрацю із Нехворощанською громадою Полтавської області
12 березня 2024 року з дружнім візитом до Оноківської громади завітали представники Нехворощанської територіальної громади, Полтавського району, Полтавської області. Під час візиту між громадами було підписано Меморандум про співпрацю.
![](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431863020-716857893953114-7851166862634363227-n-1024x768.jpg)
У рамках обміну досвідом було відвідано Центр надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Оноківської сільської ради, Центр надання соціальних послуг та безпеки громадян «Плішка», комунальний заклад КМК «Вілет» та АЗПСМ с. Кам’яниця.
![](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/430103741-716857847286452-2008038044559909429-n.jpg)
На завершення робочого візиту представникам Нехворощанської громади учень Кам’яницького ліцею – Тимофій ФЕНЧАК провів екскурс в історію архітектурної пам’ятки Невицький замок.
Про це повідомляє Оноківська об’єднана територіальна громада.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися