15872
12:14 24.052024

Угорщина нікого не видаватиме Україні

Політика 3105

Уряд Угорщини прокоментував воєнну ситуацію, зокрема, події, які розгортаються на лінії фронту, а також те, як європейські союзники оцінюють те, що відбувається на фронті, зазначив на щотижневому брифінгу голова адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Ґерґей Ґуяш.

За його словами, ситуація стає дедалі складнішою, українській армії все важче утримувати свої позиції. Наслідком цього є зростання інтенсивності мобілізації, зокрема, і на Закарпатті. Водночас Ґерґей Ґуяш зазначив, що Угорщина нікого не видаватиме Україні. Він також наголосив, що НАТО може ухвалити тільки рішення, від якого Угорщина може залишитись осторонь як фізично, так і фінансово.

Ми вважаємо безвідповідальними заяви про підтримку військового втручання в Україні, повідомив Ґерґей Ґуяш, додавши, що ставка на виборах до Європарламенту 9 червня буде на те, наскільки сильними будуть провоєнні сили.

Головування Угорщини в ЄС і переговори з Україною не пов’язані між собою. Переговори з Україною тривають і тепер, серед умов, зокрема, відновлення Україною прав угорської меншини, що донині не відбулося.

Україна не зможе приєднатися до Євросоюзу, якщо ця умова не буде виконана, повідомив Ґерґей Ґуяш.

vg.hu

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах