15916
08:45 18.062024

Мирний саміт у Швейцарії: Угорщина готова стати посередником між Заходом і росією

Політика 2550

«Угорщина є чи не останньою європейською країною, яка не припинила сполучення з росією. Вона тримає канали зв’язку відкритими і може вести переговори з росією», – зазначив міністр закордонних справ Петер Сіярто, пропонуючи виступити посередником між Заходом і країною, яка веде війну в Україні.

Угорщина єдина країна, яка підтримує зв’язок з росією

«Оскільки Угорщина зберегла канали зв’язку з росією відкритими, вона готова виступати посередником у відношенні росії, щоб захистити мир і подальше життя людей», — міністр закордонних справ і торгівлі. Петер Сійярто сказав на мирній конференції в Швейцарії в неділю, Про це повідомляє Világgazdaság.

Говорячи на нараді щодо розв’язання війни в Україні, Міністр підкреслив, що він представляє сусідню з Україною державу, країну, яка майже два з половиною роки живе в тіні війни і тому безпосередньо зіткнулася з гуманітарні наслідки війни.

Дводенний міжнародний мирний саміт у Швейцарії

У суботу в Бюргенштоку, Швейцарія, розпочалася дводенна міжнародна мирна конференція, в якій взяли участь 92 країни, 57 з них на рівні глав держав і урядів. Зустріч була ініційована Україною і лише після тривалих переговорів була організована без запрошення президента росії Володимира Путіна. Про це повідомляє Telex.

У ньому беруть участь президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Олаф Шольц і прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак, а США замість Джо Байдена представляє Камала Гарріс. Китай також відсутній.

«Ми готові та доступні»

Угорщину представляє Петер Сійярто. Міністр закордонних справ у своїй недільній промові сказав: Угорщина є практично останньою європейською країною, яка не припинила спілкування з росією і тримає канали зв’язку відкритими і може вести переговори з росією. Тому, за його словами, роль Угорщини в цьому плані може бути вирішальною, щоб «врятувати дітей, сім’ї від розриву», і Угорщина готова зіграти свою роль.

«Будь ласка, не вважайте поганим те, що канали зв’язку відкриті», – додав Сійярто.

Він підкреслив, «Ми готові, ми доступні, і якщо у вас є якесь повідомлення з цього приводу, ми будемо раді доставити його в Москву, Санкт-Петербург або куди завгодно, щоб врятувати дітей, врятувати сім’ї і запобігти загибелі нових сімей. роздирають”.

Сіярто зазначив, що в західній частині України проживає близько 150,000 тисяч угорців, тому в Угорщині добре знають, які страждання довелося зазнати громадянам України, в тому числі угорцям Закарпаття.

Джерело

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах