16594
08:45 30.012025

Відбулося чергове засідання виконкому Берегівської міськради

Політика 3405

Учора відбулося чергове засідання виконавчого комітету Берегівської міської ради, яке стало першим у 2025 році. На засіданні схвалено та винесено на розгляд депутатського корпусу міської ради такі питання: проєкт рішення «Про звіт про виконання бюджету за 2024 рік», Програму підтримки населення в кризовій ситуації, спричиненою війною по Берегівській ТГ на період 2025 року, Програму щодо фінансування витрат необхідних для прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів на 2025 рік.

Внесено зміни до складу Комісії з питань захисту прав дитини та ухвалено низку рішень щодо надання/втрату статусу дитини–сироти; статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; призначення піклування над дитиною-сиротою тощо.

Затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), надано дозволи на розміщення зовнішньої реклами тощо.

Серед інших важливих питань, розглянутих на засіданні, були питання, що стосуються розвитку громади, зокрема: благоустрій, освіта, економіка, земельні питання, безпека та дорожній рух тощо.

Про це повідомляє Берегівський міський голова Золтан Бабяк.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Оперативники Мукачівського прикордонного загону викрили організатора переправлення осіб через українсько-польський кордон
16:21
На Тячівщині горіла надвірна споруда
16:07
На Закарпатті прокурори зупинили спробу створити фіктивний борг держави на 32 млн грн
15:51
На Закарпатті компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 170 роботодавців області
15:34
Життя за націю: пам'ять про Яноша Естергазі в Мукачеві
15:21
На Закарпаття рятувальники ліквідували пожежу в коптильні та не допустили вибуху газових балонів
15:09
До 7 років ув’язнення засуджено мешканця Білок за організацію каналу втечі військовозобов’язаних
14:53
Прокурори в апеляції підтвердили вирок депутату, який пограбував та ув’язнив п’ятьох іноземців
14:23
Піст = дієта? Що кажуть краяни і чи обмежують себе у їжі
12:37
Уряд запустив механізм оформлення європротоколу в застосунку «Дія»
12:06
Всі новини
Головне