https://rx.ua
10793
21:07 10.072020

Йосип Борто: Заради спокою в нашому унікальному краї, де проживають працьовиті, чесні люди, ми, депутати облради, будемо відстоювати їх інтереси

Політика 6586

Сьогодні, 10 липня,  депутати облради продовжили вивчати матеріали 18 –ї сесії. Так, своє засідання провела комісія облради  з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою, яку очолює Петро Голубка.

 У її роботі взяв участь перший заступник голови облради Йосип Борто,  т.в.о директора Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Богдан Хранюк та ін.

Члени комісії: Гейза Гулачі, Федір Ісайович, Володимир Шимоня зосереджено обговорили всі питання і матеріали, пропоновані на розгляд депутатського корпусу краю у сесійній залі.   Детально проаналізували проєкти рішень щодо внесення змін до діючих регіональних програм, а також про надра, майно та  звернення до вищих органів державної влади.

Не менш активно обговорили листи та звернення, які надійшли на адресу профільної комісії. Зокрема, звернення депутата облради Йожефа Баторі щодо вирішення проблемних земельних питань у селах Паладь Комарівці, Галоч, Батфа, Палло Ужгородського району, де люди скаржаться, що їм не виділяють землі для пасовища, для ведення сільського господарства та ін. І ці питання не врегульовано досі, хоча звернень було чимало.

Йосип Борто у своєму запиті порушив питання стосовно  надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою про відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  мешканців села Гать Берегівського району, які отримують по факту відмову, а в той же час інші, не жителі села, отримують відповідні дозволи.

До обговорення порушених питань в онлайн -режимі долучилися керівники названих сільрад.

Йосип Борто  серед іншого наголосив жорстко, що «заради спокою в нашому унікальному краї, де проживають працьовиті, чесні люди, ми, депутати облради, будемо відстоювати їх інтереси».

Богдан Хранюк уважно вислухав усі зауваження та  дав вичерпні фахові відповіді на поставлені запитання і сільським головам, і членам профільної комісії.

У підсумку всі зійшлися на тому, що, після призначення керівника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, розгляд порушених  питань варто вивчити  з виїздом на місця та з участю депутатів облради.

Звісно, всі зауваження і доповнення до відповідних проєктів рішень будуть  опрацьовані та узагальнені, а відтак запропоновані до розгляду президії  обласної ради.

Пресслужба облради

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне