13011
16:55 1.122021

Голова Закарпатської облради зустрівся із Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бачкаї

Політика 5165

У вівторок, 30 листопада, до Закарпатської обласної ради із дружнім візитом навідався Генеральний консул Угорщини у м. Ужгород Йожеф Бачкаї.

Насамперед дипломат привітав Володимира Чубірка з обранням на посаду голови Закарпатської облради, побажав наснаги та високих успіхів у роботі. Він особисто вручив очільнику облради вітальні листи від Міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петера Сійярто та Голови комітету із закордонних справ парламенту Угорщини Неймета Жолта. Відтак керівник дипломатичного відомства, висловив сподівання на подальшу транскордонну співпрацю між сусідніми країнами, яка триває уже понад 30 років. Він зазначив, що керівництво Угорщини робитиме усе можливе, щоб дружні партнерські зв’язки зміцнювалися та наголосив, що наразі необхідно відновити переговорний процес щодо підписання Протоколу Спільної міжурядової українсько-угорської комісії з питань економічного співробітництва. Цей документ дасть можливість, зокрема модернізувати об’єкти прикордонної інфраструктури.

Зі свого боку Володимир Чубірко щиро подякував за привітання та підкреслив, що у його особі угорська спільнота у Закарпатті матиме всебічну підтримку.

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської облради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне