13109
13:02 13.012022

З бюджету Ужгорода виділили мільйон гривень на оновлення аварійних котелень

Політика 7945

У четвер, 13 січня, відбулося позачергове засідання сесії Ужгородської міської ради. У сесійній залі зареєструвалося 30 депутатів.

На порядку денному було всього одне питання – Про зміни до бюджету Ужгородської міської територіальної громади на 2022 рік.

Перед початком засідання до зали засідань завітали колядники – учні загальноосвітньої школи №8. Міський голова Богдан Андріїв подякував дітворі за чудовий виступ та вручив солодкі презенти.

Відтак депутати взялися за розгляд порядку денного. 1 мільйон гривень на придбання та заміну котлів в ужгородських школах №9 та №15 виділили управлінню освіти. Тим самим зменшивши обсяг резервного фонду міського бюджету. 700 тисяч гривень спрямують на закупівлю двох котлів, а 300 тисяч – на демонтаж та їх встановлення.

– Силами ремонтних бригад нам не вдалося поремонтувати ці котли. Тому відбулося позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому було прийняте рішення, щодо скликання позачергової сесії. Тому сьогодні ми внесли зміни до бюджету нашої громади і виділили кошти для придбання цих котлів. Буде проведена спрощена процедура закупівлі для того, аби вже найближчим часом могли закупити ці котли, встановити і щоб у наших навчальних закладах було тепло, – наголосив міський голова Богдан Андріїв.

У свою чергу начальниця відділу освіти Ужгородської міськради Наталія Мухомедьянова подякувала міському голові та депутатам, що посприяли у вирішенні цього питання.

Христина БІКЛЯН

Відео – Дмитро МИСЬ

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне