![13394](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/03/14955-800x600-mukachevo-ratusha-0.jpg)
Завтра в Мукачеві відбудеться позачергова сесія міськради
![](http://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/03/14955-800x600-mukachevo-ratusha-0.jpg)
Сесія Мукачівської міської ради переноситься на 17 березня 2022 року на 10:00. У зв’язку з тим, що сьогодні не всі депутати були на місці і не змогли своєчасно прибути на термінове засідання.
Тому міський голова видав розпорядження про скликання сесії на 17 березня на 10:00 на прохання 14-ти депутатів з фракцій Слуга народу, Батьківщина, За майбутнє та Європейська солідарність. На порядок денний буде винесено 3 питання.
Серед них – Про заяву депутатів, Про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради, Про перейменування назви вулиці міста.
Розпорядження міського голови оприлюднено на офіційних ресурсах Мукачівської міської ради.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися