![15032](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/07/363378663-333610815662516-8078484743912243989-n.jpg)
Закарпатська облрада може отримати нового партнера в італійському регіоні Умбрія
Про це делегація Закарпатської обласної ради провела перемовини з мером міста Перуджа італійського регіону Умбрія.
Сторони домовилися про візит-відповідь міського голови Перуджі Андреа Ромізі на Закарпаття та про можливу співпрацю, особливо у плані поводження з побутовими відходами.
![](http://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/07/363357864-333611182329146-3293691126050687260-n.jpg)
У рамках візиту закарпатці відвідали сміттєсортувальний завод у Перуджі, 40% власності якого належить міській раді.
«Поспілкувалися з мером Перуджі, подарували наш прапор, який він обіцяв берегти до перемоги. Зустрілися з керівництвом заводу, подивилися технологічний процес, обговорили весь цикл від сортування і збору до повної переробки сміття. У результаті переробки залишається 10% відходів, які спалюються в закритому циклі. На сучасному заводі, який переробляє 2 тисячі тон відходів у тиждень, працює 750 чоловік. Весь процес — автоматизований», — розповів Василь Дем’янчук.
У складі делегації працювали також депутат облради Іван Чубирко та працівник апарату облради Мирослав Опачко.
![](http://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/07/363378663-333610815662516-8078484743912243989-n.jpg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися